Styl życia

37-latka odnalazła miłość u boku szmacianej lalki. "To wierny i wspaniały mąż"

Styl życia

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Dailymail.co.uk
Szmaciana lalka

37-latka z Brazylii zakochała się w szmacianej lalce, którą podarowała jej mama, gdy ta czuła się samotnie. Kilka miesięcy później para wzięła ślub, a na weselu bawiło się aż 250 osób. Kim jest wybranek Meirivone?

Brazylia. 37-latka zakochała się w kukle

Pewnego dnia Meirivone Rocha Moraes zwierzyła się swojej mamie, że czuje się bardzo samotnie i brakuje jej osoby, z którą mogłaby tańczyć. Ta niewiele myśląc, postanowiła stworzyć dla córki szmacianą lalkę o imieniu Marcelo. Nikt jednak nie spodziewał się, że kukła stanie się dla niej tak ważna. - Potem wkroczył w moje życie i wszystko nabrało sensu - wyznaje.

Ślub i wesele

Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

37-latka straciła głowę dla swojej lalki. Trzeba przyznać, że Marcelo wygląda całkiem realistycznie - jest wzrostu dorosłego człowieka, ma bujne, brązowe włosy i wyszywane niebieskie oczy. Możliwe, że to właśnie te atuty sprawiły, że kobieta postanowiła powierzyć mu swoją miłość.

Kobieta poślubiła szmacianą lalkę

Po kilku miesiącach znajomości okazało się, że para spodziewa się "dziecka", więc postanowiła sformalizować swój związek. Na ich weselu bawiło się aż 250 osób. Meirivone i Marcelo udali się także w podróż poślubną do domku na plaży w Rio De Janeiro. - To wspaniały i wierny mąż. Jest takim mężczyzną i zazdroszczą mi wszystkie kobiety - tłumaczy.

Po powrocie z wycieczki małżeństwo powitało na świecie swojego pierwszego potomka. "Poród" trwał jedynie 35 minut i był transportowany w mediach społecznościowych - oglądało go ponad 200 osób. 37-latce towarzyszyli lekarz i pielęgniarka. Kobieta "urodziła" szmacianą lalkę, która wygląda jak mała wersja Marcelo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Dailymail.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: Catherine Falls Commercial/Getty Images

Pozostałe wiadomości