Styl życia

Jesteście fanami gier? Ten gadżet przeniesie was w świat magii

Styl życia

Autor:
Adrianna
Kowalczyk
mat. prasoweSłuchawki gamingowe JBL Quantum 350 Wireless

Jeśli szukacie prezentu na Mikołajki bądź święta, a wasza bliska osoba jest miłośnikiem gier, mamy propozycję nie do odrzucenia – słuchawki gamingowe JBL Quantum 350 Wireless. Dzięki temu gadżetowi użytkownik stanie w samym centrum akcji i wykona każdą sekretną misję.

Słuchawki dla prawdziwego gracza

Prawdziwi gracze dobrze wiedzą, że jedną z najważniejszych rzeczy podczas walki z przeciwnikiem jest dobry obraz i dźwięk. Wystarczy, że nie usłyszymy zbliżającego się wroga, a nasza runda szybko dobiega końca. Zatem warto zadbać o odpowiednie słuchawki. Przedstawiamy wam zestaw idealny. JBL Quantum 350 Wireless to nowość gamingowej serii JBL – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier na komputerach PC z odłączanym mikrofonem na wysięgniku.

Co oferuje wam ten gadżet? Po pierwsze technologia JBL QuantumSOUND sprawia, że gracz czuje się, jakby znajdował się w samym centrum akcji i jest w stanie usłyszeć wszystko – od najcichszych kroków po najgłośniejsze wybuchy. Po drugie możemy pożegnać się z niewygodnymi mikrofonami. Tutaj odłączany i kierunkowy mikrofon na wysięgniku jest komfortowy i inteligentny. Co więcej, wzbogacony o funkcję Voice Focus sprawia, że zawsze jest się słyszalnym dla innych graczy, nawet gdy w grze zrobi się naprawdę gorąco. Zaś oprogramowanie JBL QuantumENGINE na komputery PC precyzyjnie dostraja dźwięk, aby zapewnić najwyższą przewagę nad przeciwnikiem. Wrogowie nawet nie zauważą, od kogo oberwali. Dla spryciarzy mamy jeszcze jedną ważną informację. Dostępna jest również przydatna funkcja wyciszania, aby wejść w tryb ciszy i wykonać sekretną misję w realnym świecie.

Ile razy spotkała was sytuacja, gdy zakładaliście na uszy słuchawki, a one były rozładowane? Złość, rozgoryczenie i rezygnacja z ulubionych czynności. Tym razem może być inaczej. JBL Quantum 350 Wireless zapewniają bezstratną łączność bezprzewodową, nawet 22-godzinny czas pracy akumulatora, a dodatkowo lekkie nausznice z pianki zapamiętującej kształt.

Słuchawki idealne do pracy

Jeśli myślicie, że te słuchawki nadają się tylko do gry, jesteście w dużym błędzie. Ten model idealnie sprawdzi się także w pracy oraz życiu codziennym do rozmów na Skype, Teams czy Zoomie. Dzięki temu gadżetowi usłyszysz wszystkich rozmówców, a oni bez szumów zrozumieją twój przekaz. To jednak niejedyny model. Firma JBL przygotowała całą serię słuchawek JBL Quantum. Obecnie dostępnych jest aż dziewięć modeli słuchawek, które dopracowane są w każdym detalu. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Zobacz także:

Autor:Adrianna Kowalczyk

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości