Styl życia

Jak rozkręcić biznes na wsi? One to wiedzą

Styl życia

Aktualizacja:

Koło Gospodyń Wiejskich znajdujące się Budach między Hajnówką a Białowieżą to najprawdopodobniej jedyna tego typu grupa, która każde spotkanie rozpoczyna od… jogi. Kobiety wchodzące w jej skład łączą nie tylko ciepłe relacje, ale i zacięcie do interesu. Poznaj Koło Gospodyń TeraMiśki i dowiedz się, jak rozkręcić biznes na wsi.

TeraMiśki. Siła kobiet!

TeraMiśki to oddolna inicjatywa, która jednoczy aktywne kobiety w okolicach Białowieży. Członkinie Koła stanowią przykład silnych kobiet, które nie dość, że spędzają wspólnie czas, integrują się, to jeszcze tworzą coś dobrego. Każda ma inny charakter, emocje i inne potrzeby, ale wspólnie udało im się rozkręcić biznes w rekordowym wręcz czasie.

W tym Kole są osoby, które chcą w nim być, które coś od siebie wnoszą. Uważam, że tak pozytywnie zakręconych kobiet nie spotyka się na co dzień – powiedziała Anetta Sawicka, Tera Miśka.

Wiejski biznes Koła Gospodyń Wiejskich

Koło powstało w maju 2019 roku i w zaledwie kilka miesięcy jego członkiniom udało im się spontanicznie rozkręcić owocny biznes. Gdy pojawił się pomysł, niemal natychmiast przeszły do jego realizacji. Wszystkie zarobione pieniądze przeznaczane są na realizację celów zawartych w statucie Koła Gospodyń Wiejskich. W ich asortymencie znajdują się domowej roboty kosmetyki naturalne i świece zapachowe, które sprzedają na różnych piknikach czy festiwalach.

Zapytane o to, co daje im udział w spotkaniach, TeraMiśki odpowiedziały:

Pozytywna energia. My wszystkie podchodzimy do siebie jak do rodziny. W tym gronie czujemy się jakbyśmy były w gronie ciotek, sióstr. Na spotkaniach króluje śmiech i wracamy z nich pozytywnie naładowane

TeraMiśki wnoszą do Koła swoją pasję, umiejętności i doświadczenie. Panie świetnie się uzupełniają, co otwiera im drogę do różnego rodzaju aktywności.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Piotr Rubik z kobietami swojego życia. Teściowa: „Mało jest takich facetów, jest kochający i wyrozumiały”

Przyjaciółki, które przywracają modę na tkane makatki i kilimy

Girl power 2020! Te nastolatki inspirują do zmiany świata

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości