Styl życia

Pozytywna Egoistka w programie Doroty Wellman: "W życiu trzeba przenieść pewne rzeczy z głowy do d...y, żeby być szczęśliwym"

Styl życia

Dorota Wellman

Dorota Wellman w ramach swojego cyklu "Inspirujące kobiety", który można oglądać na antenie TVN Style, spotkała się z Pozytywną Egoistką. Dagmara Skalska, bo tak naprawdę nazywa się bohaterka najnowszego odcinka to pisarka, blogerka i założycielka Akademii Pozytywnej Egoistki.

Pozytywna Egoistka: kim jest bohaterka programu Doroty Wellman

Historia Dagmary chwyta za serce. Ukochanego męża poznała mając zaledwie 18 lat. 3 miesiące później była już jego żoną i wydawało się, że tak już będzie do końca życia... tylko ten koniec nadszedł zbyt szybko. 8 lat później usłyszeli wyrok: nowotwór. Umarł w jej ramionach i, jak mówi Dagmara, to wydarzenie zmieniło ją na zawsze. W wieku 27 lat została wdową z długami i kredytem. O śmierci męża mówiła z uśmiechem na ustach - roześmiana wdowa. Skąd wzięła siłę? - W życiu trzeba przenieść pewne rzeczy z głowy do d...y, żeby być szczęśliwym - tłumaczy Dagmara. Co zalicza do tej puli? - Opinię innych ludzi, przekonanie, że sobie nie radzimy, przekonanie, że jesteśmy słabi.

Kilka lat później jej nowy partner zdradził ją, gdy była w zaawansowanej ciąży. Spakowała go w mgnieniu oka, rozbiła patelnię na głowie i... przebaczyła. - W obliczu jakiejś przemijalności zaczynasz rozumieć, że są rzeczy cenne, ważne. W moim odczuciu jest to właśnie miłość - tłumaczyła Dorocie, kiedy ta zapytała, jak udało jej się pogodzić ze zdradą i dalej tworzyć związek z człowiekiem, który okazał się niewierny. Dziś tworzą udany, szczęśliwy związek pełen namiętności. Zresztą zgodnie przyznają, że to właśnie seks ich łączy. Seks i medytacja. Dziś Dagmara jest guru wielu kobiet. Prowadzi warsztaty, uczy medytacji, dzieli się doświadczeniami, pisze poradniki...

"Inspirujące kobiety" nowy program Doroty Wellman

Dorota Wellman odkryje przed widzkami sylwetki niezwykłych Polek – kobiet, które mają odwagę zmieniać świat. Nie tylko ten wielki, ale również swój własny. Pomagają innym, inspirują swoją postawą i codziennie dodają skrzydeł ludziom wokół siebie. Jakie są "Inspirujące kobiety"?

Łamią schematy. Wybierają drogę, którą mało kto odważyłby się pójść. Czasem z dnia na dzień podejmują śmiałe decyzje o podążaniu za własną pasją. Poświęcają się twórczej pracy, odkrywają fakty, które mogą być kluczowe dla przyszłych pokoleń, przyczyniają się do rewolucyjnych wynalazków. Nasze bohaterki nie boją się wyzwań, mają misję i robią coś dla innych. W nowym programie TVN Style dziennikarka Dorota Wellman przybliży widzkom ich fascynujące historie.

Zobacz wideo: Katarzyna Olubińska o swoim powrocie do korzeni: To moja najbardziej osobista książka

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości