Styl życia

Hotel Paradise: Randki i erotyczne wyznania uczestników. Co wydarzy się w 36. odcinku?

Styl życia

Autor:
Nastazja
Bloch
Przemek - Hotel Paradise
Przemek - Hotel Paradise

Przed nami kolejny odcinek "Hotelu Paradise". Tym razem wybrani uczestnicy wybiorą się na rozgrzewające do czerwoności randki, gdzie odpowiadać będą na najbardziej intymne pytania. Jaki jest ulubiony gadżet erotyczny Vanessy? O czym w nocy marzył Łukasz?

Launo opuszcza hotel

W poprzednim odcinku doszło do niespodziewanego zwrotu akcji. Wszyscy panowie wzięli udział w konkurencji, w której to musieli odpowiadać na pytania związane ze życiem najbliższych im uczestniczek. Najgorzej poradził sobie Michał. W konsekwencji z programu odpadała jego wybranka Launo. Co gorsza, o opuszczeniu programu musiał poinformować ją osobiście.

- Może czas najwyższy wrócić do domu. Byłam zszokowana, tak naprawdę na każdego może przyjść kolej – powiedziała Launo

Szoku nie kryli też pozostali uczestnicy, którzy żałowali, że dziewczyna musi wracać do domu. Jak przyznali, nie dziwią się, że było jej przykro. Odpadła przez Michała, który jej po prostu nie słuchał. Decyzję te przezywał także sam Michał. W pewnym momencie puściły mu emocje.

Wyjątkowe randki

W nowym odcinku na uczestników czekają kolejne wyzwania. Tym razem na rajskiej wyspie wybrane dwie osoby wybiorą się na randki. Szanse otrzymają Vanessa, która na romantyczne spotkanie będzie mogła zabrać ze sobą partnera, z którym jeszcze do tej pory nie miała okazji być w parze oraz Inga, której przydzielono Łukasza. Czy czas spędzony razem skończy się czymś wyjątkowym? O tym przekonacie się już w niebawem. Teraz zdradzimy wam, że z pewnością nie zabraknie gorących pytań, bowiem przed uczestnikami erotyczny quiz. Randkowicze w szczerych wyznaniach będą musieli przyznać się m.in. do tego, jaki jest ich ulubiony sen i gadżet erotyczny.

Zobacz wideo:

Hotel Paradise - odc. 36
Hotel Paradise - odc. 36

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości