Hobby

Radość wspólnego budowania. "Pomysł to jest 70 procent sukcesu"

Hobby

Radość wspólnego budowania
Radość wspólnego budowaniaDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Trwa kolejna edycja programu "Lego Masters". Z tej okazji w studiu Dzień Dobry TVN pojawili się uczestnicy, Martyna Skudzawska oraz Piotr Powałowski. Emocje po ostatnim odcinku nadal im towarzyszą, bo nie zabrakło trudnych zadań, które wymagały niezwykłej kreatywności. Jak sobie poradzili?

Emocje w "Lego Masters"

W ostatnim odcinku "Lego Masters" na uczestników czekało ciekawe zadanie, mieli w swoje budowle włączyć akcenty związane z naturą.

- Ja zawsze nie lubię tej presji czasu. Staram się wszystko tak zrobić, żeby z Martyną skończyć pół godziny przed czasem. Martyna zawsze ma taki wybuch pomysłów, "jeszcze zróbmy to". Im bliżej końca czasu, tym stres jest u mnie coraz większy - powiedział Piotr Powałowski.

Martyna Skudzawska skończyła Politechnikę i jest asystentką projektanta kolejowego. Od 25 lat układa klocki lego. Jej przyjaciel Piotr Powałowski od dziecka lubi główkować i od zawsze coś buduje, dzisiaj jest projektantem mostów. Do układania klocków wrócił po krótkiej przerwie.

"Lego Masters"

W tej edycji uczestników ocenia nowa jurorka, Pola Lisowicz, która zastąpiła Olę Mirecką. Towarzyszy jej Czesław Mozil.

- Jest bardzo wymagająca, zwraca uwagę na szczegóły. Także Pola była taka dość surowa, ale jednocześnie miła - powiedziała Martyna Skudzawska.

Przy udziale w takim programie liczą się nie tylko umiejętności układania klocków i dobierania odpowiednich elementów, ale także kreatywność. Budowle muszą być niestandardowe i zaskakujące dla jurorów i widzów.

- Pomysł to jest 70 procent sukcesu, a reszta to jest wykonanie. To widać było czasami, że najlepszy pomysł, ale gorsze wykonanie i tak wyglądał lepiej niż coś nudnego - tłumaczyła uczestniczka.

"Lego Masters" można oglądać w każdy piątek o 20:00 w TVN oraz na Player.pl.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości