Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński na parkiecie. Pokazali proste i efektowne kroki taneczne

Zapraszamy do tańca

Osoby, które nie potrafią tańczyć mogą uznać, że to niemożliwe. A jednak! Damian Myśliwy i Julia Ivanowa dowiedli w Dzień Dobry, że wystarczy kilka minut, by stać się królem parkietu. Swoje umiejętności zaprezentowali także Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński.

Proste kroki taneczne

Podczas zabawy sylwestrowej nie trzeba popisywać się znajomością walca czy oberka, by zrobić wrażenie na parkiecie. Wystarczy wczuć się w rytm muzyki i stawiać sprawdzone oraz proste kroki.

- Większość mężczyzn ucząc się tańczyć idzie na tango, cha-chę, rumbę, tańce klasyczne. To, co robimy tutaj, to MMA tańca - mówił Damian Myśliwy. - Łączymy najważniejsze, najprostsze, najbardziej efektywne ruchy - dodał.

W tańcu prowadzi mężczyzna, dlatego to on powinien dyktować kolejne kroki. - Partnerka praktycznie stoi w miejscu i powtarza to, co robię - mówił Myśliwy prezentując kolejne ruchy z towarzyszącą mu Julią. Zalecił też wykonywanie płynnych ruchów zamiast "weselnego szarpańca".

Nasi prezenterzy: Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński także spróbowali swoich sił na parkiecie. - To naprawdę nie jest takie trudne, albo mamy świetnych nauczycieli - podsumowała nasza prowadząca.

Jak tańczyć solo na parkiecie?

Jeśli z jakiegoś powodu nie mamy pary czy na chwilę, czy na dłużej, wcale nie musimy sobie odmawiać tańca. W takim przypadku wystarczą prosty układ kroków, który zaprezentował Damian Myśliwy. Co zrobić w tym czasie z rękami? Jak poradził tancerz, warto rozluźnić barki, a dłońmi można w tym czasie pstrykać, klaskać czy po prostu je krzyżować. Do tego kilka obrotów i już możemy być mistrzami sylwestrowego parkietu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości