Hobby

Zwycięzcy "Lego Masters" zbudowali tort na 90-lecie Lego. Kiedy zaczęła się ich pasja?

Hobby

Autor:
Daria
Pacańska
Mistrzowie budowania z klocków
Mistrzowie budowania z klockówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Zwycięzcy trzeciej edycji programu "Lego Masters" zachwycili m.in. Czesława Mozila swoją kreatywnością. W Dzień Dobry TVN opowiedzieli, kiedy pojawiła się w ich życiu pasja do układania klocków. W trakcie programu zbudowali także mini tort z okazji 90-lecia Lego.

Mistrzowie budowania klocków

Trzecią edycję programu "Lego Masters" wygrali Kasia Świętach oraz Daniel Voiuiev-Larin, którzy zbudowali niezwykły tort z okazji 90-lecia Lego, a w drugim zadaniu stworzyli smoka. Na co dzień zwycięską parę łączy Lublin, miłość do tatuaży oraz wspólna pasja, czyli składanie klocków. Daniel robi od dziecka, a Kasia dołączyła do niego dwa lata temu.

- Daniel przyciągnął to do naszego domu, pokazał mi różne możliwości, pokazał mi, że są fajne zestawy. No i zaczęliśmy tę przygodę - powiedziała uczestnika programu TVN, a następnie dodała: "Jak znajomi do nas przychodzą, to siadamy i składamy Lego".

W swoich budowlach często umieszczają zwierzęta, bo również w ich życiu jest ich wiele. Mają między innymi: jaszczurki, rybki, krewetki, bazyliszki, kota.

90 lat klocków Lego

W kawiarence Dzień Dobry TVN zwycięzcy trzeciej edycji zbudowali mini tort z okazji 90. urodzin klocków Lego. W trakcie finałowego odcinka również pojawiło się takie zadanie. To właśnie dokonania Kasi i Daniela najbardziej przypadły do gustu jurorom.

"Lego Masters" to program, który pokochali widzowie. Na początku każdej edycji do rywalizacji przystępuje sześć par, które nie tylko walczą o główną wygraną, ale także próbują zarazić swoją pasją miliony widzów w całej Polsce. W odcinkach pojawiają się goście specjalni, kreatywne i niezwykle trudne zadania oraz nieustająca walka z czasem. Stawka jest wysoka. Trzecia edycja składała się z sześciu odcinków klasycznych oraz dodatkowego, świątecznego wydania specjalnego. Uczestnicy programu walczyli o tytuł mistrza LEGO, 100 tysięcy złotych oraz zestawy klocków LEGO o wartości 10 tysięcy. Uczestników oceniali Pola Lisowicz i Czesław Mozil, a nad wszystkim czuwał prowadzący Marcin Prokop.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości