Hobby

Niezwykła historia przyjaciół. Klocki LEGO umocniły ich więź. "Znamy się z Internetu"

Hobby

Składamy pojazd kaskaderski z klocków
Składamy pojazd kaskaderski z klockówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Za nami kolejny odcinek "Lego Masters". Uczestnicy programu zmierzyli się z dosłownie ognistym zadaniem. Zbudowane z klocków konstrukcje kaskaderskie poddano testowi, którego wynik decydował o tym, kto tym razem odpadnie z show. Z telewizyjną przygodą pożegnali się Aleksandra Skoczyńska i Szymon Mentlewicz, którzy w Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swojej niecodziennej znajomości.

"Lego Masters 3". Aleksandra Skoczyńska i Szymon Mentlewicz

"Lego Masters" to program, który wyzwala w uczestnikach ogromne pokłady kreatywności. Bohaterowie show mają okazję, by stworzyć z klocków budowle, które zaskoczą jurorów niebanalnością. Swoich sił w telewizyjnej rywalizacji spróbowali Aleksandra Skoczyńska i Szymon Mentlewicz - ona pracuje w jednej ze stołecznych korporacji, on natomiast łączy miłość do klocków z zawodem, prowadząc sklep z produktami LEGO. Uczestnicy programu trafili na siebie w sieci. Wspólna pasja do klocków sprawiła, że ich relacja weszła na przyjacielskie tory.

- Budujemy z klocków na co dzień, ale znamy się z Internetu - powiedziała w Dzień Dobry TVN uczestniczka "Lego Masters". - Są różne fora. Od kilku lat ze sobą rozmawialiśmy i stwierdziliśmy, że czemu nie - dodał mężczyzna.

Jak zbudować pojazd kaskaderski z klocków LEGO?

Aleksandra Skoczyńska i Szymon Mentlewicz zawitali do Dzień Dobry TVN, by stworzyć kaskaderską konstrukcję z klocków. Z tym samym zadaniem zmierzyli się podczas ostatniego odcinka "Lego Masters". Przyjaciele odpadli właśnie na tym etapie show.

- To, co dzisiaj robimy, było w programie. Budowaliśmy tego typu pojazdy, które miały przeskoczyć przez krąg ognia - zdradziła Aleksandra. - Projekt był dobry. Na papierze wszystko się zgadzało, ale wyszło, że jednak powietrze zweryfikowało papier - wyjaśnił Szymon.

Uczestnicy zgodnie stwierdzili, że wyzwania, które stoją przed uczestnikami "Lego Masters" można zaliczyć do niezwykle trudnych. - Co sezon jest to coraz wyższy poziom. W tym mamy np. dużo zadań związanych z naturą - wyjaśnił mężczyzna.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości