Hobby

LEGO Masters, czyli Adam i Mateusz budują dinozaury. Zobacz, co można wyczarować z kilku kolorowych klocków

Hobby

Niezwykłe budowle z klocków
Niezwykłe budowle z klocków Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Niesamowite emisje w piątkowe wieczory nie pozwalają na nudę. To właśnie tego dnia na antenie TVN możemy podziwiać zmagania uczestników 3. edycji LEGO Masters. Tuż po drugim odcinku w naszej kawiarence zagościli uczestnicy programu - Adam Gankowski i Mateusz Kowalski, którzy zaprezentowali widzom, co można wyczarować z kilku kolorowych klocków. Razem z prowadzącym dzień Dobry TVN Damianem Michałowskim zbudowali dinozaury.

LEGO Masters 3 – uczestnicy

Nowy, 3. sezon LEGO Masters trwa w najlepsze, a uczestnicy dzielnie walczą o podium. W drugim odcinku pożegnaliśmy się z Adamem Gankowskim i Mateuszem Kowalskim. Co skłoniło ich o wzięcia udziału w programie? Panowie wspólnie tworzą zespół muzyczny- Klisze. To Adam zaraził Mateusza miłością do klocków. W czasie prób zespołu miał przy sobie LEGO i w każdej wolnej chwili coś z nich budował. Oprócz muzyki obaj interesują się modą vintage. Adam, choć studiował zarządzanie, zawodowo jest specjalistą Service Desk. Mateusz studiował anglistykę, potem pracował w IT, a teraz w fabryce, jak sam mówi, przeciera jeansy pumeksem.

Fani Lego zagościli w kawiarence Dzień Dobry TVN i pokazali swoje możliwości. Zobaczcie, co dla nas wyczarowali.

LEGO Masters - nowy sezon, nowe atrakcje

Miliony klocków LEGO, dwoje jurorów, jeden prowadzący i sześć par uczestników. Tak przedstawia się sprawdzony pomysł na wyjątkowy program rozrywkowy dla całej rodziny! LEGO MASTERS to nie tylko rywalizacja o wygraną. To szansa, by swoją pasją do tworzenia zarazić miliony widzów w całej Polsce. Uczestnicy show w każdym odcinku staną przed nowym wyzwaniem, przekraczając granice własnej wyobraźni. W trzecim sezonie nie zabraknie niespodzianek. Do jury dołączy Czesław Mozil! Wspólnie z Polą Lisowicz będą oceniać dokonania uczestników. Która para zaimponuje im umiejętnościami technicznymi i pomysłami na konstrukcje z najpopularniejszych klocków na świecie? Stawka jest wysoka.

Program będzie składał się z sześciu odcinków klasycznych oraz dodatkowego, świątecznego wydania specjalnego. Uczestnicy programu zawalczą o tytuł mistrza LEGO, 100 tysięcy złotych oraz zestawy klocków LEGO o wartości 10 tysięcy złotych.

LEGO Masters sezon 3 - gdzie i kiedy oglądać?

Nowy sezon Lego Masters można oglądać od 30 września o 20:00 na TVN i w Player.pl.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości