Hobby

Léa Seydoux zagrała w najnowszym filmie Wesa Andersona. Jak wspomina pracę na planie?

Hobby

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Léa Seydoux w najnowszym filmie Wesa Andersona

"Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun" to najnowszy obraz stworzony przez Wesa Andersona. O czym opowiada? Jak aktorzy wspominają pracę na planie? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Léa Seydoux o najnowszym filmie Wesa Andersona?

Najnowszy film Wesa Andersona pt. "Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun" to hołd dla dziennikarzy prasowych, szczególnie tych związanych z pismem "New Yorker". Reżyser do udziału w swoim projekcje zaprosił plejadę gwiazd. Jedną z nich jest Léa Seydoux. Jak aktorka wspomina współpracę z Wesem Andersonem? - U niego najważniejszy jest obraz. On jest wizjonerem. Zwraca uwagę na każdy szczegół. Jest też frankofilem, kocha wszystko, co francuskie. Francja go inspiruje - mówiła artystka w rozmowie z Anną Wendzikowską.

W ocenie aktorki Wes Anderson dąży do perfekcji. Chce, aby to, co trafi na ekran, było zgodne z wizją, którą ma w głowie. - Uwielbia powtarzać. U niego robi się bardzo dużo dubli, to jego cecha szczególna. Uwielbia też obserwować aktorów podczas pracy. Jest wtedy jak dziecko, bardzo się ekscytuje - mówiła Léa Seydoux.

Kogo Léa Seydoux gra w najnowszym filmie Wesa Andersona?

Léa Seydoux w najnowszym filmie Wesa Andersona gra strażniczkę, która pracuje w więzieniu. Jej postać niespodziewanie staje się muzą dla malarza osadzonego w zakładzie karnym. - To może nie jest wielka rola, ale jest bardzo dobrze napisana i bardzo barwna. Ona ma wiele twarzy. Najbardziej podobało mi się to, jak skrajna jest we wszystkich swoich zachowaniach. Z jednej strony jest twarda i zimna, a z drugiej widać jej wrażliwość - dodała.

Co jeszcze Léa Seydoux lubi w swojej postaci? Czy aktorka obejrzała już najnowsze dzieło Wesa Andersona? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości