Kurs salsy online. Zatańcz z nami w swoim domu

Hobby


Nic tak nie poprawia humoru, jak taniec. Doskonale wie o tym Izabela Torres, instruktorka salsy. Podczas programu zaprezentowała kilka podstawowych kroków, które można wypróbować u siebie w domu. Nasi prowadzący – Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik już dołączyli, teraz czas na Ciebie!

Taneczne przygody

Izabela Torres jest instruktorką i miłośniczą salsy, a także właścicielką szkoły tańca, uczącej kubańskich rytmów. Obecna sytuacja jest dla niej trudna, ponieważ nie może spotykać się ze swoimi kursantami na żywo. To nie oznacza jednak, że rezygnuje z tańca. Wręcz przeciwnie – tańczy wszędzie, nawet w kolejce do sklepu.

Gdybym miała mikrofon, to całą długaśną, czasami kilometrową kolejkę udałoby mi się roztańczyć

- mówi Iza.

Tańczyć każdy może

Czasem lepiej, a czasem trochę gorzej. Najważniejsza jest jednak dobra zabawa. Salsa, jak mówi Iza, jest dla każdego. Dodaje energii i sprawia, że na twarzy pojawia się uśmiech, tak ważny w obecnej sytuacji. Odpręża także umysł i ciało, a rytmiczna muzyka sprawia, że nogi same rwą się do tańca. Figury taneczne w tym konkretnym stylu, opierają się przede wszystkim na prostych, rytmicznych krokach, bujaniu biodrami i pracą górnej części ciała. "Żeby podtrzymać ducha w narodzie", Iza nauczyła nas właśnie tych podstawowych, salsowych kroków. Nie czekaj, włącz muzykę i dołącz!

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Korytowska