Hobby

Kraina lodu 2 z rekordem otwarcia w Polsce. Zapraszamy do Multikina

Hobby

Aktualizacja:
Fot. Multikino

Druga część niezwykle popularnej animowanej baśni Disneya już wkrótce w kinach. „Kraina lodu” pojawiła się na ekranach kin sześć lat temu i z miejsca skradła serca zarówno tych młodszych, jak i starszych widzów. Czym zaskoczy nas druga część?

Kraina lodu 2 w ten weekend w Multikinie

22 listopada Anna i Elza wracają w filmie "Kraina lodu 2", czyli kontynuacji animowanego megahitu Disneya. Pierwsza część filmu była ogromnym sukcesem. Film nagrodzony został dwoma Oscarami. „Kraina lodu” otrzymała statuetki za najlepszy długometrażowy film animowany oraz za najlepszą piosenkę („Let It Go”, znana w Polsce jako „Mam tę moc” ). Na całym świecie film zarobił ponad miliard dolarów co czyni go najbardziej dochodową animacją w historii kina. Fani nareszcie mogą odetchnąć z ulgą, bo już w ten weekend będą mogli obejrzeć w Multikinie drugą część ulubionej animacji.

Kraina lodu 2: o czym będzie druga część?

Polska premiera filmu odbędzie się 22 listopada 2019. Na ekranach Multikina zobaczymy ponownie dobrze nam znanych bohaterów z pierwszej części filmu. Elsa i Anna żyją szczęśliwie w swoim królestwie, Kristoff chce oświadczyć się Annie, w czym ma mu pomóc jego przyjaciel, renifer Sven. Nie zabraknie ulubieńca wszystkich dzieci, czyli bałwana Olafa .

Bohaterów „Krainy lodu 2” spotykamy trzy lata po wydarzeniach z pierwszej części. W Arendelle panuje ład pod panowaniem Elsy, jednak królowa zaczyna słyszeć głos, który nawołuje ją z północy. Ekipa przyjaciół postanawia wyruszyć w drogę, aby dowiedzieć się co przywołuję Elsę. Poniżej zwiastun „Krainy Lodu 2”.

Kraina lodu 2: kiedy i gdzie obejrzeć?

Druga część animacji trafi na ekrany naszych kin 22 listopada 2019. Film zapewne pobije kolejne rekordy oglądalności, więc dobrze z zakupem biletów nie czekać do ostatniej chwili. Koniecznie wybierzcie się do MULTIKINA.

Dla rodzin wybierających się na „Krainę lodu 2” najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty RODZINA DO KINA , a dla fanów oglądania w mniejszym towarzystwie MEGAŚRODY . Mamy nadzieje, że druga część tej wyjątkowej animacji skradnie Wasze serca równie mocno jak pierwsza. Miłego seansu

Fot. Multikino

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości