Styl życia

Prowadzący Dzień Dobry TVN świętują Halloween. Za kogo przebrali się Gosia i Filip?

Styl życia

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Łukasz Kowalski
Dzień Dobry albo psikus
Dzień Dobry albo psikusDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Z okazji zbliżającego się Halloween dwójka prowadzących Dzień Dobry TVN postanowiła przywdziać straszne stroje i wybrać się na jedno z warszawskich osiedli. Z jakimi reakcjami mieszkańców się spotkali? Czy udało im się kogoś porządnie przestraszyć? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Kogo przestraszyli prowadzący Dzień Dobry TVN?

Halloween to święto, na które z wytęsknieniem czekają miłośnicy horrorów oraz ci, którzy po prostu lubią się bać. Tego dnia zarówno dzieci jak i dorośli przebierają się za straszne stwory czy postaci. Następnie chodzą po domach i domagają się słodyczy. Jeśli ich nie dostaną - odpłacają się psikusem.

W tym roku z okazji zbliżającego się Halloween Małgorzata Ohme, jako kościotrup - i Filip Chajzer w przebraniu wampira wybrali się na jedno z warszawskich osiedli. Mieszkanka tamtejszego bloku przyznała, że ich przebrania robią ogromne wrażenie. - Można się przerazić - stwierdziła.

Jak dzieci zareagowały na wizytę prowadzących?

Choć odmieniony wizerunek prowadzących Dzień Dobry TVN zrobił ogromne wrażenie na mieszkańcach osiedla, to nie wszyscy przestraszyli się ich odmienionego wyglądu. - Przyszły do nas potwory, najlepsze na świecie - powiedziała dziewczynka, której mieszkanie odwiedzili Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

Jak zareagowały inne dzieci? Dowiecie się tego z dalszej części materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl. Dłuższy materiał dostępny jest już na Playerze w zakładce Dzień Dobry TVN Extra.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Łukasz Kowalski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości