Styl życia

Strachy w Zamku Królewskim w Niepołomicach. Kogo można tam spotkać?

Styl życia

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Ł. Kowalki, I. Kaczyńska
Dzień dobry albo psikus
Dzień dobry albo psikusDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji dwójka prowadzących Dzień Dobry TVN straszyła gości Zamku Królewskim w Niepołomicach. Za kogo się przegrali gospodarze programu? Jak na obecność Ewy Drzyzgi i Andrzeja Sołtysika zareagowali zwiedzający?

Halloween. Za kogo przebrali się prowadzący Dzień Dobry TVN?

31 października, czyli Halloween, to dzień, na który z wytęsknieniem czekają miłośnicy horrorów, a także ci, którzy lubią się bać. Z okazji tego święta odwiedzający Zamek Królewski w Niepołomicach spotkali niezwykłych gości - Ewę Drzyzgę, która wcieliła się w upiora nazywanego Białą Damą oraz Andrzeja Sołtysika, który przywdział zbroję rycerza.

Jedna ze zwiedzających kobiet, która została nastraszona przez naszych prowadzących, wyznała, że nie lubi horrorów. - Jak byłam młodsza, jak oglądałam z bratem, to gryzłam go w ramię - wyznała. - Wchodząc tutaj, miałam przeczucie, że coś się stanie. Było za cicho, za ciemno, jak w takim typowym horrorze - dodała inna odwiedzająca zamek w Niepołomicach.

Czy Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik przebierają się na Halloween?

Ewa Drzyzga, która na potrzeby naszej akcji została ucharakteryzowana na Białą Damę zdradziła, że to był pierwszy raz, kiedy przebrała się na Halloween. W tej kwestii Andrzej Sołtysik, jak się okazało, ma znacznie większe doświadczenie. - Już od siedmiu lat, co roku się przebieram - przyznał prowadzący Dzień Dobry TVN.

Jakie wrażenie na zwiedzających zrobili nasi prowadzący? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Ł. Kowalki, I. Kaczyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości