Styl życia

Słodkie Święta w Food Network: wyjątkowe programy specjalnie na Wielkanoc

Styl życia

FoodNetwork

Tworzenie świątecznego menu to dla wielu gospodyń nie lada wyzwanie. Mimo, że tradycyjne, przekazywane z pokolenia na pokolenie przepisy wciąż cieszą się powodzeniem, wielu z was szuka pomysłów na nowe, wyjątkowe potrawy. Food Network przygotowało kilka wyjątkowych programów na świąteczne popołudnia, dzięki którym można się zainspirować.

Palce lizać: piątek, 2 kwietnia, 20:45

Eddie Jackson to miłośnik najlepszego jedzenia. W programie zobaczyć można dzień marzeń każdego smakosza. Począwszy od królewskiego śniadania, przez brunch i lunch, aż po ekskluzywną kolację, przepyszny deser i wyjątkową nocną przekąskę. W programie Eddie zdradza, co sprawia, że dania są smaczne i sprawiają, iż czujemy się dobrze. W programie zobaczymy potrawy zrobione z najlepszych i najbardziej wyszukanych składników z kuchni całego świata.

Food Network

Najsłodszy wielkanocny koszyk: sobota i niedziela, 3 i 4 kwietnia, 18:15 (po dwa odcinki)

Siedmiu fantastycznych piekarzy i cukierników musi zmierzyć się z wyjątkowym zadaniem. Klasyczne wielkanocne słodycze staną się dla nich punktem wyjścia do tworzenia jadalnych dzieł sztuki . Imponujących rozmiarów słodkie rzeźby zachwycą z pewnością nie tylko prowadzącą program Sunny Anderson, ale także telewidzów. Niestety, zwycięzca tego pojedynku może być tylko jeden, a naprawdę warto zawalczyć o pierwsze miejsce na podium . Cukiernik, któremu uda się je zdobyć zgarnie bowiem główną nagrodę, Bunny Money, czyli złote jajko, a w nim aż 25 tysięcy dolarów!

Food Network

Ciasteczkowe dzieła sztuki: niedziela, 4 kwietnia, 20:25

Wyjątkowa rywalizacja cukierników podzielonych na trzy zespoły. Doświadczeni kreatorzy słodkich dzieł sztuki zmierzą się w słodkim pojedynku. W pierwszej rundzie staną przed wyjątkowym zadaniem: będą musieli stworzyć z cukru i ciastek dekoracje przypominające wytrawne potrawy. W kolejnej rundzie Jonathan Bennett rzuca wyzwanie zespołom, aby przekształcić ciastka w realistyczną pyszną ucztę. Zwycięzca tego etapu otrzyma w kolejnej potyczce pomoc dodatkowego asystenta - a to niebagatelna przewaga nad przeciwnikami!

Food Network

Zobacz wideo: Słodkie przyjemności

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości