W loterii padły zaznaczone przez nich liczby. Mieli zgarnąć fortunę, ale nie otrzymali nic. "Trochę mnie poniosło"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
"The Sun"
druki do wypełnienia liczb w loterii

Rachel Kennedy i Liam McCrohan to pochodząca z Wielkiej Brytanii para, która przez kilka tygodni zakreślała te same liczby w EuroMillions. Pewnego dnia aplikacja loterii wysłała graczom powiadomienie, że obstawione przez nich cyfry w 100% pokrywają się z tymi wyłonionymi podczas losowania. W ten sposób miała paść główna wygrana - 182 miliony funtów. Zwycięzcy jednak nie mogli wypłacić fortuny.

Wielka Brytania. Zaznaczyli odpowiednie liczby w EuroMillions, ale nie otrzymali wypłaty pieniędzy

Rachel Kennedy miała 19 lat, gdy o mały włos nie została multimilionerką. Wraz z 21-letnim partnerem Liamem McCrohanem wzięła udział w loterii EuroMillions. Zainstalowała odpowiednią aplikację, w której zaznaczyła przypadkowo wybrane liczby, a następnie zleciła cykliczną płatność za automatyczne, realizowane co kilka dni wysyłanie losu.

Pewnego dnia aplikacja wysłała Rachel informację o wygranej. Na ekranie telefonu pojawił się pomarańczowy komunikat ze spisem zwycięskich liczb - dokładnie takich samych, które zaznaczyła.

Milionerzy

Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów” Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Młoda kobieta nie mogła uwierzyć własnym oczom. - Pomyślałam: "O mój Boże, wygrałam". Więc zawołałam mojego chłopaka Liama ​​​​i mamę do pokoju, ale oni też nie mogli w to uwierzyć, więc pomyślałam: "Muszę do nich [do kolektury - przyp. red.] zadzwonić - opowiadała na łamach "The Sun", twierdząc, że była to najpiękniejsza chwila w jej życiu.

Radości nie krył również partner 19-latki. - Już wyobrażałem sobie nasz wymarzony dom i wymarzony samochód. Przyznając uczciwie, trochę mnie poniosło - oznajmił w mediach.

EuroMillions. Myśleli, że wygrali fortunę w loterii, ale prawda okazała się inna

Telefon do kolektury rozwiał wszelkie wątpliwości Rachel Kennedy i bezwzględnie ostudził jej podekscytowanie. Na przestrzeni kilku minut 19-latka przeżyła dwa szokujące momenty - wieść o wygranej, a potem informację o niefortunnym zdarzeniu, które uniemożliwiło wypłatę pieniędzy.

- Zadzwoniłam, myśląc, że wygrałam 182 miliony funtów, a oni powiedzieli: "Tak, masz odpowiednie liczby, ale nie miałaś środków na koncie na opłacenie losu, więc tak naprawdę nie przeszedł" - zaznaczyła Kennedy.

Niestety słowa organizatorów loterii okazały się prawdą. Tego dnia Rachel nie miała na swoim koncie żadnych środków, dlatego aplikacja nie mogła zrealizować przelewu - opłacić i wysłać losu. Komunikat o wygranej miał wyłącznie charakter informacyjny, że wylosowano dokładnie takie same liczby, które dziewczyna obstawiała.

- Właściwie mam dwa zestawy liczb, których używam. Jednym z nich są daty urodzin członków rodziny, ale te, które wygrały, to tylko losowe liczby, które pewnego dnia przypadkowo wylosowałam i których używam do tej pory. Ale absolutnie nie będziemy teraz używać tych numerów, już je zmieniłam - zapewniła w "The Sun".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: "The Sun"

Źródło zdjęcia głównego: SOPA Images/Getty Images, Facebook

Pozostałe wiadomości