Styl życia

Filmy w TVN7. Co oglądać w pierwszym tygodniu października?

Styl życia

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
materiał prasowy TVN7
Filmowy październik w TVN7 - propozycje filmów
Filmowy październik w TVN7 - propozycje filmówx-news/TVN7
wideo 2/5

Nostalgiczne, jesienne wieczory skłaniają nas do tego, by usiąść wygodnie przed telewizorem i odprężyć się przy dobrym filmie. Co warto obejrzeć w nadchodzącym właśnie pierwszym tygodniu października? Oto najciekawsze propozycje TVN7.

Filmowy październik w TVN7 - co oglądać?

Połączenie miłosnej historii ze świąteczną scenerią - kto nie lubi tego zabiegu reżyserów? Coraz chłodniejsze dni przypominają nam, że lada moment w naszych uszach rozbrzmiewać będą dźwięki "Last Christmas", dlatego w TVN7 powoli rozpoczynają się przygotowania do grudniowego sezonu, a na ekrany wkracza "Miłość jest wszystkim" z Aleksandrą Adamską i Mateuszem Damięckim w rolach głównych. Aktorka wcieli się w antyfankę futbolu, a gwiazdor w popularnego piłkarza. Losy bohaterów tej niezwykle urokliwej komedii romantycznej będziemy mogli śledzić już 3 października.

4 października widzowie TVN7 będą mieli okazję obejrzeć trzymającą w napięciu historię porwania Boeinga 747, na którego pokładzie znajduje się 400 pasażerów. Czy bohaterowie "Krytycznej decyzji" odbiją samolot z rąk terrorystów?

Fanów filmów opartych na faktach może zainteresować kolejna propozycja TVN7 - "Wytańczyć marzenia". To historia uznanego na międzynarodowej arenie tancerza baletowego Pierra Dulane, który po zakończeniu kariery zostaje instruktorem tańca w jednej ze szkół. Mistrz będzie próbował przekonać niesfornych, zachwyconych hip-hopem uczniów, że treningi mogą zmienić ich życie Co z tego wyniknie? Dowiecie się już 5 października.

Dzień później, 6 października, na antenie TVN7 zostanie wyemitowany film "40-letni prawiczek". Jak sam tytuł wskazuje, to opowieść o dojrzałym mężczyźnie, który przez swoją nieśmiałość nigdy nie miał bliższej styczności z kobietami. Bohater komedii postanowi to zmienić. Z pomocą w podbojach miłosnych przychodzą mu jego współpracownicy.

"Shrek" i opowieści o Harrym Potterze - to październikowe propozycje TVN7

Każdy widz TVN7 znajdzie coś dla siebie. W pierwszym tygodniu października na antenie pojawią się zarówno komedie z nutką pikanterii, jak i propozycje dla dzieci oraz fanów fantazji.

7 października zachęcamy do śledzenia historii Daphne Reynolds - kobiety, której szczęście i idealne życie jest tylko pozorne, ponieważ do pełnego spełnienia brakuje jej obecności ojca. "Czego pragną dziewczyny" to połączenie komedii z romansem i wzruszającymi scenami.

Kto nie oglądał przygód zabawnego ogra? "Shrek 2" powraca na ekrany już 8 października w TVN7. Uwielbiany zarówno przez małych, jak i dużych widzów zielony stwór będzie musiał zmierzyć się z poważnymi przeciwnikami - rodzicami swojej ukochanej Fiony.

9 października swoją przewagę nad czarnymi mocami pokaże znany czarodziej. "Harry Potter i książę Półkrwi" to już szósta seria filmowych opowieści o chłopcu z charakterystyczną blizną na czole. Czym tym razem Harry nas zaskoczy?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: materiał prasowy TVN7

Źródło zdjęcia głównego: x-news/TVN7

Pozostałe wiadomości