Styl życia

Dziennikarze Dzień Dobry TVN podjęli splotowe wyzwane. Jak poradzili sobie na treningu z kobietą gumą?

Styl życia

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. To zatem najlepsza pora, aby zabrać się za ćwiczenia i ujędrnić przed wakacjami nasze ciało. Redakcja Dzień Dobry TVN rzuciła naszym reporterom sportowe wyzwanie. Kasia Jaroszyńska i Robert Stockinger przeszli trening pod okiem "kobiety gumy", czyli Agnieszki Marczak.

Trening z kobietą gumą

Agnieszka Marczak to jedna z najlepszych w Polsce kontorsjonistek. To trudne słowo oznacza osobę uprawiającą rodzaj akrobatyki polegającej na pokazaniu elastyczności ciała. Agnieszka jest finalistką wielu międzynarodowych konkursów, w tym polskiej edycji "Mam Talent". Występowała w 14 krajach świata.

Zaczęłam trenować akrobatykę sportową, jak miałam 9 lat. Tą dziedziną stricte zainteresowałam się, gdy miałam 17 lat. Dość późno. Moi rodzice również byli akrobatami, więc myślę, że coś przeszło w genach

– powiedziała.

Ekipa Dzień Dobry TVN na sali sportowej

Kasia i Robert w sportowej odzieży udali się na salę treningową. Na miejscu czekała na nich Agnieszka, której zadaniem było rozciągnięcie naszych dziennikarzy. Jak im poszło?

Trzeba przyznać, że Kasia i Robert starali się dorównać rywalce. Z Agnieszką nie mieli jednak żadnych szans. Po kilku ćwiczeniach postanowili więc ustąpić parkiet i podziwiać z boku umiejętności sportowe kontorsjonistki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Aeroboxing, czyli połączenie boksu i fitnessu. Te ćwiczenia pomogą szybko spalić kalorie

"Rehabilitacja po covidzie". Co robić, aby w pełni wrócić do zdrowia? Oto ćwiczenia dla ozdrowieńców

Aktywny poranek na dobre rozpoczęcie weekendu. Malwina Wędzikowska i jej trener personalny zdradzają najlepsze ćwiczenia

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: K. Jaroszyńska, S. Stockinger, B. Dajnowski

Pozostałe wiadomości