Styl życia

"Dzień dobry, tu kurier" - spełniamy podniebne marzenie. Sebastian Kawa zabrał w lot szybowcem 80-letniego Tadeusza

Styl życia

Autor:
Oskar
Netkowski
Spełniamy podniebne marzenie

Damian Michałowski został kurierem, by spełnić marzenie naszego widza. Pan Tadeusz jest fanem lotnictwa, a jego córka, która mieszka na drugim końcu Europy, chciała sprawić mu urodzinową niespodziankę. Prowadzący Dzień Dobry TVN nie zwlekał i od razu przeszedł do czynów.

"Dzień dobry, tu kurier" - niespodzianka dla pana Tadeusza

Bohater kolejnego odcinka cyklu "Dzień dobry, tu kurier" to emerytowany oficer wojskowy. Jako młody chłopak chciał zostać pilotem, ale jego rodzice byli temu przeciwni. Córka i wnuczka 80-latka na co dzień przebywają w Walencji, ale na odległość pomogły mu zawalczyć o marzenia.

- Jedziemy do Łososiny Dolnej. Tam jest aeroklub i tam ściągnęliśmy najwybitniejszego człowieka, który zajmuje się szybowcami w tej części galaktyki. Sebastian Kawa dopiero co został mistrzem świata i jest zabiegany, ale znalazł czas dla pana Tadeusza - powiedział Damian Michałowski.

Lot z Sebastianem Kawą

Sportowiec jest wielokrotnym mistrzem świata w szybownictwie. Niedawno ponownie sięgnął po złoty medal. Śmiało można powiedzieć, że Sebastian Kawa w szybownictwie osiągnął już wszystko. A nawet więcej niż wszystko. Nie dość, że ma za sobą pionierski lot w Himalajach i przelot nad masywem Annapurny, to wciąż sięga po kolejne medale. Teraz Kawa postanowił pomóc panu Tadeuszowi w spełnieniu marzenia.

- Najciekawszymi elementami, jakie można zobaczyć, to loty w Tatrach. Myślę, że będzie dużo ludzi, którzy będą nam zazdrościć. Teraz jestem mistrzem spełniania przyjemności - powiedział sportowiec.

Jak pan Tadeusz zareagował na urodzinową niespodziankę? Koniecznie zobacz materiał wideo.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości