Styl życia

Co obejrzeć w sylwestra 31 grudnia 2021?

Styl życia

Autor:
Teofila
Siewko
Osoba oglądająca filmy

Jeśli planujesz spędzić sylwestra w domowych pieleszach i oglądać filmy, warto włączyć TVN i cieszyć się świetnymi programami już od wczesnego wieczora, aż do 4 nad ranem. Co warto obejrzeć?

Program na sylwestra w TVN

Wieczór można rozpocząć tradycyjnie od Faktów i codziennych wiadomości, o godzinie 20 na programie TVN rozpocznie się film "Podatek od miłości" w reżyserii Bartłomieja Ignaciuka. Jest to komedia romantyczna, która zdobyła 3 nagrody i 2 nominacje. Główna bohaterka, Klara, ściga pewnego oszusta podatkowego, przy którym wszystkie kobiety tracą kontrolę. W rolach głównych zobaczymy Aleksandrę Domańską i Grzegorza Damięckiego.

O godzinie 22 można obejrzeć "Listy do M. II". To idealna okazja na zrobienie całego maratonu tej serii filmów - wszystkie części dostępne są na Player.pl. Druga część "Listów do M." przedstawia kolejne perypetie tych samych bohaterów, jednak 4 lata po wydarzeniach z pierwszej części. To idealna komedia romantyczna w świątecznym klimacie z udziałem Macieja Stuhra, Romy Gąsiorowskiej, Agnieszki Dygant, Tomasza Karolaka, Piotra Adamczyka oraz Małgorzaty Kożuchowskiej.

Przepisy Grzegorza Zawieruchy

Orzechy w roli głównej w kuchni Grzegorza Zawieruchy
Orzechy w roli głównej w kuchni Grzegorza Zawieruchy
wideo 2/3

O północy w stacji TVN zobaczyć będzie można "Battleship: Bitwa o Ziemię". To film o inwazji obcej cywilizacji na Ziemię. O 2:25 kolejna komedia romantyczna - "Fokus", w której doświadczony już oszust wdaje się w romans z młodszą koleżanką Jess. Historia toczy się podczas ich spotkania po latach, gdzie oboje są już doświadczeni w fachu. 

Co obejrzeć w sylwestra 2021?

TVN 7

W TVN 7 obejrzeć będzie można o godzinie 17 film pt. "Elf" - świąteczną komedię idealną dla całej rodziny o chłopcu, który trafił na biegun w worku z prezentami świętego Mikołaja. O godzinie 20:00 komedia romantyczna - "Raj dla par", w których cztery pary, przechodzące kryzys w związkach wybierają się na wspólne wakacje. O 20:25 komedia romantyczna "Holiday", w której dwie kobiety, które właśnie zakończyły związki zamieniają się domami i poznają nową miłość. Po północy - o 1:10 "Ave, Cezar!, komedia, której historia toczy się w ostatnich latach Złotej Ery Hollywood. 

Sylwester

Horoskop na święta i sylwestra
Horoskop na święta i sylwestra
wideo 2/5

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło zdjęcia głównego: Ksenia Shestakova/Getty Images

Pozostałe wiadomości