Styl życia

"Co było dalej". Tym razem widzowie Dzień Dobry TVN wznieśli się na wyżyny kreatywności

Styl życia

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Co było dalej?
Co było dalej?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5
Dzień Dobry TVNCo było dalej?

Jak co poniedziałek, prowadzący Dzień Dobry TVN przygotowali dla widzów kolejną odsłonę zabawy "Co było dalej?". Tym razem ich kreatywność pobudził fragment programu z Małgorzatą Ohme. 

"Co było dalej?" - zabawa w Dzień Dobry TVN

"Co było dalej?" to prosta zabawa, która urozmaica poniedziałkowe wydania Dzień Dobry TVN. Udział może wziąć w niej każdy widz programu. Swoją premierę miała na początku lutego i cieszy się dużą sympatią odbiorców. Na czym polega?

Co tydzień na antenie pojawia się fragment archiwalnego wydania, który ukrywa się w niespodziewanym momencie. Widzowie mogą odgadnąć, co działo się dalej lub wymyślić kreatywne i zupełnie odbiegające od prawdy wydarzenie. Tu liczy się pomysłowość i spryt - najlepsze odpowiedzi pojawią się w serwisie dzieńdobry.tvn.pl.

"Co było dalej" z Małgorzatą Ohme i sankami

Główną bohaterką najnowszej odsłony "Co było dalej?" jest Małgorzata Ohme, która podczas rozmowy z saneczkarkami z Pszczyny zdecydowała się na wypróbowanie ich sanek w Dzień Dobry TVN. - W tę stronę? - pyta prezenterka, próbując usiąść na sprzęt w wysokich szpilkach.

W tym momencie scena się urywa. - Co było dalej, proszę Państwa? - pyta prezenter Damian Michałowski. Odpowiedzi fanów, jak zwykle zaskakują.

- W czasie kiedy Małgosia siadała na sanie, Filip przebrał się za renifera i ciągnął Małgosię po studio. Przekroczyli prędkość, radar zrobił zdjęcie i Małgosia ma do zapłaty mandat. Filip do dnia dzisiejszego spłaca go, bo odsetki są bardzo duże - napisał jeden z internautów.

- Filip założył szpilki? Chciałabym to zobaczyć - proponuje obserwatorka.

- Gosia z rozbiegiem rzuci się na sanki i zaprezentuje spektakularny szus przez studio - czytamy w komentarzach.

Co jest prawdą i który pomysł został wyróżniony przez prowadzących Dzień Dobry TVN? Tego dowiecie się z naszego materiału wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player

.Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości