Styl życia

"Co było dalej?". Białka nad głową Marcina Prokopa. Widzowie mieli kreatywne pomysły

Styl życia

Autor:
Justyna
Piąsta
Co było dalej?
Co było dalej? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5
Dzień Dobry TVNCo było dalej?

"Co było dalej?" to coponiedziałkowy cykl Dzień Dobry TVN, w którym liczy się kreatywność naszych niezastąpionych widzów. Tym razem przygotowaliśmy fragment programu z udziałem Sebastiana Olmy, Marcina Prokopa i Doroty Wellman. Jak skończyła się historia z ubitymi białkami?

"Co było dalej?" - zabawny quiz w Dzień Dobry TVN

W każdy poniedziałek serwujemy widzom porcję zabawy i pobudzamy do kreatywnego myślenia. Tym razem w "Co było dalej?" znalazł się archiwalny fragment programu, którego gospodarzami byli Dorota Wellman i Marcin Prokop. Prowadzący udali się do kuchni, w której pichcił Sebastian Olma.

Kucharz przygotowywał naleśniki i ubił białka, żeby placki były bardziej puszyste. Nagle Marcin chwycił za miskę i postanowił sprawdzić, czy aby na pewno białka są ubite na sztywno. W tym momencie wideo zostało przerwane, a widzowie mieli za zadanie zgadnąć - co było dalej? W tym quizie liczą się najbardziej pomysłowe odpowiedzi.

"Co było dalej?". Propozycje widzów

Widzowie Dzień Dobry TVN jak zwykle puścili wodze fantazji. Pani Ewa napisała: - Na Marcina nie spadło, Dorotka chciała też zobaczyć i całe białko spadło właśnie na nią. A wtedy Marcin zrobił otworki na oczy, żeby Dorota widziała.

- Dalsza część historii: Białko było tak sztywne, że nie zaśmiało się nawet z dowcipów Marcina - skomentowała pani Magda.

Ulubiony komentarz Filipa Chajzera napisała pani Ania: - Marcin włożył palec do miski, zapominając, że to piana i myśląc, że to śmietana... Palec na wizji do ust wędruje i a w mózgu Marcina klepka się konwertuje. Olma Prokopa już powstrzymuje i miskę z pianą sam wypróbuje.

Która z propozycji widzów okazała się trafna? Tego dowiecie się z naszego materiału wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

.Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości