Styl życia

Chciał się oświadczyć ukochanej, wtedy do akcji wkroczyła matka. Wszystko uchwyciła kamera, a film podbija sieć

Styl życia

Aktualizacja:
Projekt bez tytułu - 2021-08-03T121248.057_Easy-Resize.com.jpg

Piękne widoki, romantyczne napięcie i pytanie, na które czeka wiele dziewczyn: – Zostaniesz moją żoną? Nagle partner słyszy negatywną odpowiedź. Ku zdziwieniu nie z ust wybranki, a swojej mamy. Film ten stał się hitem TikToka. Dlaczego rodzicielka przerwała tak ważną chwilę?

Zaręczyny, które zakończyły się fiaskiem

Amerykanin o imieniu Dan zaplanował romantyczne zaręczyny. Te miały się odbyć na tarasie browaru Dirt Farm w Wirginii, skąd rozciągał się widok na malowniczą panoramę. Mężczyzna przygotowany był na każdą ewentualność, jednak przebieg sytuacji totalnie go zaskoczył. Gdy gotowy już był poprosić o rękę swoją wybrankę, obserwująca z dala mama przerwała romantyczną chwilę. Jego tata zarejestrował na wideo całą sytuację.

Nagraniem tym mężczyzna postanowił podzielić się w sieci. Na filmiku zamieszczonym na TikToku widzimy zestresowanego Dana, który chcąc uklęknąć przed partnerką, sięga do kieszeni po pierścionek. Głośnie i stanowcze "nie" wypowiedziane przez rodzicielkę sprawiło, że spłoszony chłopak wycofał się z niecnych zamiarów.

Jak się okazało, przyszła teściowa najprawdopodobniej zrobiła to, obawiając się o życie przyszłej synowej, która stała na skraju wysokiego murku. Szczęśliwie zakochani są już po ślubie.

Przerwane zaręczyny – hit TikToka

Internauci z całego świata licznie oglądali nagranie Dana. Film wyświetliło ponad 9,5 miliona obserwatorów. Nie obeszło się również bez licznych komentarzy. Choć chłopak obrócił sytuację w żart, internautki krytykowały jego postępowanie, nazywając go m.in. maminsynkiem.

"Pozwoliłeś matce przerwać swoje oświadczyny? Jesteś dzieckiem?", "Miała szczęście. Kto chciałby wyjść za mężczyznę, któremu to matka wybiera żonę?" – pisali fani.

Zobacz wideo: Liam Payne zerwał zaręczyny z Mayą Henry

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości