Styl życia

Nowoczesne technologie w Centrum Logistycznym Amazon. "Ludzie są u nas najważniejsi"

Styl życia

Reporter:
Radosław Męczykalski
Lekcja współpracy i aktorstwa… w centrum logistycznym

Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch przyjęli zaproszenie na wyjątkową wizytę w Centrum Logistycznym Amazon. Aktorzy poznali nowoczesne technologie, które ułatwiają pracę osobom zatrudnionym w obiekcie.

Centrum Logistyczne Amazon

Centrum Logistyczne Amazon znajduje się w miejscowości Kołbaskowo pod Szczecinem. Firma postanowiła zaprosić szczecinianina, aktora Bartka Kasprzykowskiego i jego żonę Tamarę Arciuch na wyjątkową wizytę w obiekcie. Okazuje się, że na taką wycieczkę może zdecydować się każdy, kto ukończył szósty rok życia.

Co można zobaczyć podczas takich odwiedzin? - Prezentujemy procesy od otrzymywania produktów do wysyłki, czyli właśnie taką drogę, jaką pokonują produkty w naszym Centrum Logistycznym - wyjaśniła przewodniczka wycieczek po Amazon Oktawia Majkowska.

Nowoczesne technologie - Amazon

Aktorzy mieli okazję zobaczyć nowoczesne technologie wykorzystywane w Centrum Logistycznym Amazon. Są to m.in. mobilne regały z produktami, a ich przewożeniem zajmują się małe roboty. - Jest ich aż 3200 - zaznaczyła przewodniczka. - Coś takiego przydałoby się w pokoju naszych dzieci - zauważył Bartosz Kasprzykowski.

Aktor podkreślił, że wiele z tych urządzeń znalazłoby swojej zastosowanie także w teatrze. - Chciałabym, żeby na scenie mi tak też pokazywało, gdzie stanąć - stwierdził. - Tak, te informacje od systemu są znacznym ułatwieniem - dodała Oktawia Majkowska. Uwagę gości zwrócił także nowoczesny sposób nadawania paczkom etykiet wysyłkowych, które są wyrzucone za pomocą sprężonego powietrza. Nowoczesne technologie stosowane przez firmę Amazon pozwalają wyręczać pracowników w prostych czynnościach. - Ludzie są u nas najważniejsi, bez nich żaden proces nie mógłby mieć miejsca - podsumowała przewodniczka Oktawia Majkowska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Radosław Męczykalski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości