Styl życia

Zaręczyny z siostrzeńcem Berlusconiego, a potem klasztor w Medugorje. Jak zakonne mury odmieniły życie polskiej modelki?

Styl życia

Anna Golędzinowska to była modelka i finalistka włoskiej edycji programu "Kawaler do wzięcia". Zrobiło się o niej głośno, kiedy wyskoczyła z kartonu na urodzinach ówczesnego premiera Włoch Silvio Berlusconiego. Pewnego dnia porzuciła jednak show-biznes oraz znanych przyjaciół i zamieszkała w klasztorze w Medjugorie. Jak dziś wygląda jej życie?

Blichtr i pieniądze

Anna Golędzinowska, pracując jako modelka we Włoszech, poznała wiele ważnych i znanych osobistości z pierwszych stron gazet, m.in. wokalistę Erosa Ramazzotti oraz piłkarzy takich jak Daniele Massaro i Luca Toni. Na Półwyspie Apenińskim głośno było o jej związku z siostrzeńcem Silvio Berlusconiego, Enrico Berettą.

Anna rozpoznawalność uzyskała również dzięki wygranemu castingowi i przejściu do finału programu "Kawaler do wzięcia". To był czas, kiedy korzystała z blichtru, wielkich pieniędzy i znajomości, bywała na słynnych imprezach ówczesnego włoskiego premiera, a także podróżowała po najdalszych zakątkach globu.

Żyłam 24 godziny na dobę życiem, z powodu którego teraz bym się [ze wstydu – przyp. red.] pod ziemię zapadła

- przyznała Anna Golędzinowska w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Egzorcyzmy i nawrócenie

W pewnym momencie Anna Golędzinowska postanowiła to wszystko zostawić i, za namową jednego z przyjaciół, wyjechać do klasztoru w Medjugorie. Tam poddała się egzorcyzmom i przeżyła nawrócenie. Założyła też inicjatywę Czyste Serca, która promowała czystość przedmałżeńską. Występowała publicznie, opowiadając młodzieży o swoim życiu jako przestrodze i odnalezieniu Boga. Napisała książkę o tematyce duchowej.

Trzy lata u sióstr zakonnych to były najpiękniejsze trzy lata całego mojego życia, bo udało mi się oczyścić to moje stare życie, zbudować inne fundamenty, na których teraz stoi dom

- stwierdziła była modelka.

Powrót do Włoch

Po jakimś czasie nastąpił kolejny zwrot w życiu Anny i ponownie znalazła się we Włoszech. Skończyła szkołę stylizacji wizerunku w Mediolanie i podjęła pracę w zawodzie. Co prawda jej zajęcie związane jest z show-biznesem, ale nie zamierza wracać do starych nawyków.

Moje życie prywatne jest pełne wiary i normalnych rzeczy

- zapewniła Anna Golędzinowska.

Mimo zerwanych zaręczyn ma cały czas kontakt z Enrico Berettą, ponieważ uważa go za wartościowego mężczyznę.

Nigdy tej relacji nie skończyłam. Czy jakieś święta czy urodziny, zawsze się słyszeliśmy. On jest dobrą osobą, tylko ma życie, które mnie nie interesuje. Zawsze będę go nosiła w swoim sercu

- wyznała nam Anna.

Wyznania byłej modelki - zobaczcie, jak kiedyś wyglądało życie Anny Golędzinowskiej:

>>> Zobacz także:

Ula Chincz urodziła. Jak wygląda jej dom po pojawieniu się dziecka? Zobacz nagranie

Lara Gessler o córeczce Nenie. "Generalnie dziecko - anioł"

Marcin Prokop zostanie taksówkarzem. Sprawdź, jak zostać jego pasażerem

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości