Styl życia

Ma 9 lat i podnosi ciężary. "Robią krzywdę dziecku"

Styl życia

Autor:
Daria
Pacańska

Brodie Bowen ma zaledwie 9 lat, a już od 5 podnosi ciężary na siłowni. Może pochwalić się wyrzeźbionym ciałem, podobnie jak jej rodzice i nieco starszy brat. Cała rodzina prowadzi bardzo specyficzny, biorąc pod uwagę wiek dzieci, tryb życia. Internauci ostro reagują na zdjęcia Brodie.

Wysportowana rodzina

Jordon i Jesse Bowen są rodzicami 13-letniego Slade'a i 9-letniej Brodie. Od lat zajmują się fitnessem, mają też kilka własnych siłowni w Fort Walton Beach, Destin i Crestview i otwierają kolejne. Ich dzieci wychowywały się w sportowej atmosferze i same chętnie ćwiczą.

Zdrowie

Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Slade i Brodie bardzo przypominają swoich rodziców. Całe dnie spędzają na salach gimnastycznych, na siłowni czy trenując na zewnątrz. Wykonują nawet tak wymagające ćwiczenia, jak martwy ciąg, pompki czy przysiady. Biorą przykład z mamy i taty i chcą wyglądać jak oni.

- To, co staramy się zrobić, to zapewnić im super zabawę. Tworzą własne treningi. One to kochają. Mają dużo energii - powiedziała Jesse w rozmowie z nwfdailynews.com.

Internauci ostrzegają

Pierwsza rodzinna siłownia Bowenów powstała w Fort Walton Beach 13 lat temu. Cały czas rozwijają swój biznes i pozyskują nowe lokalizacje. Od 5 lat prężnie działają też w mediach społecznościowych. Rodzinne zdjęcia i filmiki z Brodie zyskały ogromną popularność za sprawą jej umięśnionego ciała.

9-latka zaczęła podnosić ciężary już 5 lat temu. Na rodzinnym profilu pojawiają się zdjęcia, obrazujące progres dziewczynki w ćwiczeniach. Nie wszyscy jednak podzielają zachwyt nad tym, że dzieci korzystają z siłowni. Jakie komentarze zostawiają pod postami?

"Jestem trenerem i to absolutnie nie powinno być dozwolone."

"To dziecko. Dziecko powinno rozwijać się w swoim tempie."

"Robią krzywdę dziecku."

"Czy nikt nie widzi co się dzieje? Nikt nie interweniuje?"

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: zhihao/Getty Images/Instagram

Pozostałe wiadomości