Styl życia

Klienci rzadko je zauważają. Do czego służą błyszczące naklejki, które umieszcza się na ubraniach w sklepach?

Styl życia

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
kobieta.wp.pl, TikTok
Kobieca dłoń sięgająca po ubrania na wieszakach.

Sieci handlowe wprowadzają rozmaite zabezpieczenia, mające na celu udaremnienie potencjalnej kradzieży. Doskonale wie o tym pewna TikTokerka, która na co dzień spełnia się jako pracownica supermarketu. W jednym z postów użytkowniczka modnej aplikacji opowiedziała o niepozornych naklejkach na ubraniach, które powstały z myślą o powstrzymywaniu działań złodziei.

TikTokerka odsłania kulisy pracy w handlu

Praca w supermarkecie może okazać się przepustką do zrobienia kariery w mediach społecznościowych. Przekonała się o tym TikTokerka, która regularnie publikuje w sieci posty dotyczące funkcjonowania branży handlowej. Taylor chętnie opowiada o wyzwaniach, z jakimi muszą mierzyć się pracownicy domów towarowych. Nie stroni też od opisywania tego, co dzieje się na sklepowym zapleczu.

"Styl na wagę złota"

Zosia Zochniak o zrównoważonej modzie
Zosia Zochniak o zrównoważonej modzieDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

W jednym z postów użytkowniczka modnej aplikacji pochyliła się nad tematem błyszczących naklejek, które umieszcza się na wystawionych na sprzedaż ubraniach. Ujawniła tym samym, że niepozorne oznaczenia, na które można natrafić przede wszystkim w supermarketach czy popularnych sieciówkach, pełnią niezmiernie ważną funkcję.

Naklejki na ubraniach - sposób na powstrzymanie kradzieży

W sklepach z odzieżą bardzo często dochodzi do kradzieży, dlatego ich właściciele stosują rozmaite zabezpieczenia. Okazuje się, że niektóre z nich są bardzo niepozorne, dlatego złodziejom łatwo je przeoczyć. Naklejki na ubraniach są tego najlepszym przykładem. TikTokerka zdradziła, że wywołują one alarm po przekroczeniu sklepowych bramek.

Co ciekawe, sprawdzona forma ochrony przed kradzieżą nie jest wykorzystywana na dużą skalę. Taylor zapewniła swoich obserwatorów, że naklejki trafiają na losowo wybrane ubrania. Zdaniem TikTokerki, pozwala to udaremnić przynajmniej część przestępstw.

@taylorthecoolcat

Walmart Secrets! - episode 2

original sound - TAY

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: kobieta.wp.pl, TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Natee Meepian/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości