Styl życia

Black Friday w Londynie. "Przecenione jest wszystko, co człowiek jest w stanie sobie wyobrazić"

Styl życia

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Anna Senkara
Black Friday i zakupowe szaleństwo w Londynie
Black Friday i zakupowe szaleństwo w LondynieDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Black Friday to gratka dla wszystkich miłośników zakupów. W tym szczególnym dniu klienci sklepów z całego świata mogą liczyć na bardzo korzystne rabaty. Jak wykorzystują tę okazję mieszkańcy Londynu? W Dzień Dobry TVN na to pytanie odpowiedziała reporterka Anna Senkara.

Black Friday w Londynie

Fani zakupowego szaleństwa uwielbiają promocje i wyprzedaże. Nie dziwi zatem fakt, że wielu z nich z niecierpliwością oczekuje nadejścia ostatniego piątku listopada. W stolicy Wielkiej Brytanii Black Friday zwykle wiąże się ze spacerem po słynnej Oxford Street.

 - To jest jedna z najbardziej zatłoczonych ulic. Szacuje się, że dziennie przechodzi nią około pół miliona osób, robiąc zakupy w trzystu sklepach - zdradziła Anna Senkara.

Black Friday - akcje promocyjne w Londynie

Z nadejściem wielkiego święta zakupów w londyńskich sklepach pojawiają się tłumy klientów. Poszukiwacze okazji cenowych chętnie kupują prezenty dla bliskich, ale nie zapominają też o własnych potrzebach. Na co dokładnie wydają pieniądze?

- Od kilku dni sklepy krzyczały, że oto są przeceny (...). To jest mniej więcej 50% i przecenione jest tak naprawdę wszystko, co człowiek jest w stanie sobie wyobrazić. To są ubrania, buty, dodatki, kosmetyki, sprzęt elektroniczny, sprzęt do domu, sprzęt sportowy, wszelkie usługi, a także środki czystości - zauważyła Anna Senkara.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Anna Senkara

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości