Styl życia

Bartek Jędrzejak adoptował Hugo. Kim jest jego podopieczny?

Styl życia

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
 Co słychać w show-biznesie?

Bartek Jędrzejak adoptował Hugo. To mały byk, który skradł jego serce. Wspólnie chodzą na spacery, prezenter pogody uczy swojego podopiecznego chodzić na smyczy i podkreśla, że jest to prawdziwa "bykoterapia".

Bartek Jędrzejak adoptował byka

Bartek Jędrzejak postanowił adoptować Hugo, małego byka, którego poznał w trakcie przekazywania wieści pogodowych na antenie Dzień Dobry TVN. - Powiedziałem, że zaadoptuję, to zaadoptowałem, to nasz pierwszy spacer. Jak już będzie miał 400 kg będzie wielkim bykiem, który będzie chodził na smyczy i to będzie prawdziwa "bykoterapia" - cieszył się Bartek Jędrzejak.

Bartek Jędrzejak odwiedził schronisko
Bartek Jędrzejak odwiedził schronisko Bartek Jędrzejak zaadoptował młodego byczka Źródło: Materiały DDTVN

Bartek Jędrzejak opiekuje się byczkiem ze schroniska

Według dyrektor schroniska Pegasus dziennikarz nawiązał z byczkiem niezwykłą relację. Choć zwierzę jest jeszcze nieufne i dzikie, szybko zapałało miłością do dziennikarza. Zaczęło się przytulać, lizać i zachowywać dużo spokojniej. Bartek Jędrzejak nie czekał długo z decyzją. Zaadoptował malucha i nadał mu dumne imię - Hugo. Zadeklarował się, że na wiosnę zbuduje oddzielny azyl dla swojego podopiecznego, ponieważ byczek nie może przebywać z końmi.

Bartek Jędrzejak - prezenter pogody

Bartek Jędrzejak jest prezenterem telewizyjnym. W stacji TVN pracuje od 2006 roku. Najpierw przekazywał informacje pogodowe za pośrednictwem TVN Meteo, a później w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN, gdzie występuje do dzisiaj.

W 2019 roku poprowadził szóstą edycję programu Big Brother w stacji TVN 7. W 2015 i w 2018 roku otrzymał nominację do Telekamer w kategorii "Prezenter pogody". W 2021 roku wygrał statuetkę w tym plebiscycie.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości