Styl życia

Babcia polskiego influencera robi karierę w mediach społecznościowych. "Przejęłam TikToka"

Styl życia

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
TikTok
Telefony komórkowe w dłoniach kilku osób.

Wyjątkowa charyzma, oryginalne poczucie humoru i niespożyta energia to zaledwie część atutów, jakimi może pochwalić się babcia znanego youtubera, która szturmem podbiła TikToka. Seniorka regularnie nagrywa z wnukiem zabawne filmiki, zaskarbiając sobie sympatię oddanej rzeszy fanów. - Jest pani super kobietką - komentują aktywność staruszki zachwyceni internauci.

Seniorka robi karierę na TikToku

Kariera w sieci nie jest domeną ludzi młodych. Osiągnięcia udzielającej się na TikToku seniorki są tego najlepszym dowodem. Kobieta z godną podziwu śmiałością występuje przed kamerą, a filmiki z jej udziałem cieszą się uznaniem milionów internautów.

Internet i technologia

Czy technologia nas ogłupia?
Czy technologia nas ogłupia?Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

To nie przypadek, że pełna wigoru emerytka odkryła wyjątkowy potencjał mediów społecznościowych. Jej wnuk, Jakub Postaremczak, jest popularnym twórcą internetowym. Influencer stworzył z babcią duet, obok którego trudno jest przejść obojętnie.

Babcia i wnuk podbijają sieć

Posty publikowane w sieci przez seniorkę i jej wnuka zwracają uwagę internautów w każdym wieku. Większość filmików przepełniona jest humorystycznymi akcentami, inne stanowią pochwałę wyjątkowej więzi rodzinnej. Wszystko wskazuje na to, że użytkownicy TikToka nie wyobrażają sobie profilu "Kuba Post" bez roześmianej emerytki. Świadczą o tym chociażby liczne komentarze, które systematycznie pojawiają się pod nagraniami.

- "Jest pani super kobietką i wnuczek też uroczy", "Słodka babcia", "Taka babcia to skarb", "Super, tylko kochać i szanować", "Jaka wspaniała osoba, pozytywna i pełna energii" - to zaledwie część komplementów, jakie padają pod adresem kobiety.

@kubapost

Taka tancerka prosze zawsze na propsie

Lights - Em1r
@kubapost

Kotlet babci a może nie ale dobry

dźwięk oryginalny - Kuba Post
@kubapost

Babcia walczy o 1,3 mln dla niej dobijamy

dźwięk oryginalny - Kuba Post

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Pornpak Khunatorn/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości