Styl życia

Jeśli wakacje, to tylko z książką, także w wersji audio. "To doskonały, niewiele ważący bagaż"

Styl życia

Aktualizacja:

Wakacje to czas, kiedy w końcu możemy odpocząć. Wtedy zazwyczaj znajdujemy też chwilę, aby nadrobić zaległości i trochę poczytać. Zamiast zabierać ze sobą na plażę ciężkie tomy, warto sięgnąć po książkę w wersji elektronicznej. Ogromny wybór audiobooków i e-booków oferuje aplikacja Storytel.

Co czytać na wakacjach?

Mimo że tegoroczny "Projekt plaża" zachęca do aktywnego wypoczynku, to nie samym sportem człowiek żyje. Po wysiłku fizycznym wskazany jest odpoczynek - najlepiej z dobrą książką w aplikacji Storytel. - Warto ją pobrać choćby dla kilkudziesięciu tysięcy powodów, bo tyle książek możemy tam znaleźć. Dostępne są zarówno w formie audiobooków, jak i e-booków. To doskonały, niewiele ważący bagaż, który warto zabrać ze sobą w każdą podróż. Książka w takiej formie może nam towarzyszyć także na plaży - mówił w Dzień Dobry TVN Olivier Janiak.

Doskonałym miejscem do zatopienia się w lekturze będą specjalne strefy relaksu, które powstały w ramach "Projektu plaża". Można tam także posłuchać audiobooków, które coraz częściej mają formę słuchowiska. - To realizowane z rozmachem, na wiele głosów i dzięków projekty. Jednym z nich są "Chłopi 2050". Można tam usłyszeć mój głos, obok takich gigantów, jak Marcin Dorociński i Marian Dziędziel - mówił Olivier Janiak.

"Projekt plaża" #PRZYSTANEKSPORT

W tym roku projekt zachęca do aktywności fizycznej. W specjalnie wyznaczonych strefach, które powstaną w różnych nadmorskich miejscowościach, każdy chętny będzie mógł sprawdzić się w pływaniu na desce SUP czy kajakach. Amatorzy sportu dostaną do dyspozycji ściankę wspinaczkową oraz boisko do siatkówki plażowej.

Do strefy #PRZYSTANEKSPORT mogą przyjść także rodziny z dziećmi. W "Kids Club" najmłodsi będą mogli wyszaleć się na placu zabaw lub wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez animatorów.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Projekt plaża w Świnoujściu. "Od samego rana chcemy zachęcać do aktywności"

Co może zdradzić zdjęcie twarzy wrzucone do Internetu? Zaskakujące wyniki badań

Córka aktora z "Na Wspólnej" idzie w ślady ojca. "Całe dzieciństwo spędziłam w garderobie"

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości