Styl życia

To miejsce zachwyci fanów aktywnego wypoczynku. " Można tu uprawiać 34 dyscypliny sportu"

Styl życia

Reporter:
Marek Zieliński/Michał Cessanis
Do zobaczenia w Połoninkach Arłamowskich

Arłamów to miejscowość, w której nie da się nudzić. Teren zachwyca pięknym krajobrazem, luksusowym hotelem, czy przepysznymi miodami. Dlaczego sprawdzi się także u fanów aktywnego wypoczynku? O tym dowiesz się w Dzień Dobry TVN.

Atrakcje w Arłamowie

Arłamów to wieś położona w województwie podkarpackim. Polacy przyjeżdżają tu, by zrelaksować się i spacerować po okolicy w otoczeniu pięknych, zielonych krajobrazów. Niesamowite widoki to nie wszystko. Ten teren słynie także z zabytków historycznych.

- Cerkiew św. Onufrego w Posadzie Rybotyckiej jest najstarszą cerkwią obronną w Polsce - tłumaczy podróżnik Michał Cessanis.

Miejscowość kojarzona jest głównie z luksusowym, czterogwiazdkowym Hotelem Arłamów. Według prezesa zarządu Michała Kozaka, ośrodek jest świetnym miejscem dla fanów aktywnego wypoczynku. - Tu można uprawiać 34 dyscypliny sportu - zaznacza. Do dyspozycji gości jest m.in. stadnina koni, pole golfowe, czy 2400 m2 samego SPA.

Z czego słynie Arłamów?

Hotel Arłamów odwiedzają także znane osobowości. - Wszystkie drużynowe reprezentacje Polski miały tu swoje zgrupowania - tłumaczy Michał Kozak. Miejsce ma także bogatą historię sięgającą czasów PRL-u. - Wierchuszka komunistyczna się tutaj spotykała, bawiła, konferowała i polowała (...) - dodaje.

Przyjeżdżając do Arłamowa warto spróbować regionalnych miodów. Czym się charakteryzują? - Miód zbierany jest z bardzo czystych terenów. Nie ma tutaj fabryk, ruchliwych dróg i dużych miast, dlatego jest on najwyższej jakości - wyjaśnia pszczelarz Darek Burda.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Marek Zieliński/Michał Cessanis

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości