Spotkajmy się przy grillu

Marzy ci się przyjęcie w ogrodzie? Pobierz nasz eBook i sprawdź, jak je zorganizować

Spotkajmy się przy grillu

Lato to idealny czas na spotkania z rodziną i znajomymi. Ciesząc się piękną pogodą i bardzo sprzyjającymi okolicznościami przyrody często decydujemy się na celebrację na świeżym powietrzu. Jak przygotować przyjęcie w ogrodzie, żeby oczarować gości nie tylko smakiem potraw, ale także nietuzinkową aranżacją? Tego dowiesz się z e-booka Spotkajmy się przy grillu.

Garden party jak marzenie

Przeglądając zdjęcia – inspiracje, które pojawiają się na portalach społecznościowych nie trudno zakochać się w idei przyjęć w ogrodzie odbywających się w sielskim rytmie slow. Uśmiechnięci ludzie, barwne dekoracje, pyszne jedzenie i chłodne napoje – to obrazki, które każdemu przywołują na myśl beztroski czas wakacji. Jak jednak przenieść wyidealizowane zdjęcia z sieci do własnego ogrodu? To prostsze, niż ci się wydaje – wystarczą proste triki – znajdziesz je w e-booku, który przygotowaliśmy dla ciebie z firmą JBB Bałdyga. 

"Spotkajmy się przy grillu" – darmowy e-book do pobrania

Jeśli stoisz przed wyzwaniem zorganizowania insta-party w ogrodzie mamy dla ciebie kilka porad i wskazówek, dzięki którym przygotowania okażą się dziecinną igraszką, a ty zyskasz uznanie w oczach znajomych. Z e-booka "Spotkajmy się przy grillu" dowiesz się: 

  • Jak ubrać się na przyjęcie w ogrodzie
  • Czy imprezy składkowe są nadal w dobrym tonie
  • Jakie są kluczowe elementy udanego garden party
  • Co warto wrzucić na ruszt

Ponadto szefowie kuchni, których znasz z kuchni Dzień Dobry TVN, Martyna Chomacka i Jasiek Kuroń przygotowali dla ciebie kilka porad związanych z grillowaniem, stworzyli także 12 wyjątkowych przepisów, między innymi na letnie tacosy z pieczoną kiełbasą z karkówką JBB Bałdyga, szaszłyk chłopski, hot dogi z nowalijkami, ośmiorniczki grillowe, azjatyckiego burgera, czy polędwiczki faszerowane Szynką Sołtysówką JBB Bałdyga i serem pleśniowym. 

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości