Razem z Ukrainą

Można już wspomóc Ukrainę za pomocą BLIKa. Środki wesprą działania związane z ochroną kraju i obywateli

Razem z Ukrainą

Autor:
Sabina
Zięba
Źródło:
Materiały prasowe

Los Ukrainy nie jest nam obojętny, dlatego coraz więcej ludzi wspiera różnorodne zbiórki. Naprzeciw temu wyszedł BLIK, który umożliwił szybkie wsparcie Narodowego Banku Ukrainy. Dzięki akcji Wspieram Ukrainę osoby, które chcą przekazać pieniądze, mogą to zrobić szybko i w prosty sposób.

BLIKiem można wesprzeć Ukrainę

Możliwość skorzystania z BLIKa w aplikacjach bankowości mobilnej mają obecnie praktycznie wszyscy klienci krajowych instytucji płatniczych oferujących aplikację mobilną. System ten jest niezwykle funkcjonalny, przez co korzystają z niego już miliony Polaków. Teraz BLIK na swojej stronie internetowej uruchomił zbiórkę dla Ukrainy. Środki te trafią do Narodowego Banku Ukrainy, który przeznaczy je na potrzebne działania związane  z ochroną kraju i obywateli.

Wojna w Ukrainie

Ewakuacja dzieci z Charkowa
Ewakuacja dzieci z Charkowa Dzień Dobry TVN
wideo 2/16

- Wspieram Ukrainę to pomoc, która trafi wprost do Narodowego Banku Ukrainy. Polacy każdego dnia pokazują, jak bardzo chcą pomagać naszym ukraińskim braciom. Chcemy to maksymalnie ułatwić. Dziękujemy wszystkim partnerom za tak sprawną współpracę, a szczególnie Tpay, który przy tej akcji nie pobiera prowizji – powiedział Dariusz Mazurkiewicz, prezes Polskiego Standardu Płatności, operatora BLIKA. 

Akcja Wspieram Ukrainę

Dzięki temu, że Tpay nie pobiera za płatości BLIKiem na rzecz Ukrainy żadnej prowizji, cała wpłacona kwota zostanie wykorzystana na pomaganie. Jedynym beneficjentem przekazanej sumy jest Narodowy Bank Ukrainy, dlatego też zebrane w ten sposób środki trafią bezpośrednio do niego. Wiadomo, że potrzeby są ogromne, tak samo jak zagrożenie dla niepodległości i integralności terytorialnej Ukrainy. 

- Bezpieczeństwo i szybkość to priorytety, które przyświecają nam na co dzień. Dziś nabrały nowego, ogromnego znaczenia. Dajemy możliwość przekazania środków na wsparcie Ukrainy w bezpieczny i szybki sposób – dodał Paweł Działak, CEO & co-founder operatora płatności Tpay.

Wpłaty można dokonać klikając w ten link: https://blik.com/wspieramukraine/

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Sabina Zięba

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości