Razem z Ukrainą

Wyjątkowy koncert "Dla Ukrainy". Na scenie zjawi się gość specjalny

Razem z Ukrainą

Autor:
Oskar
Netkowski

W obliczu trwającej wojny scena jest jednym z nielicznych miejsc, w którym odnaleźć można chwilę wytchnienia i nadzieję. "Dla Ukrainy" to specjalny koncert, podczas którego siły połączą polscy i ukraińscy kompozytorzy. Całkowity dochód z imprezy w Teatrze Roma zostanie przeznaczony na cel charytatywny.

"Dla Ukrainy" - wszystko o koncercie

Wydarzenie odbędzie się 30 marca o godz. 19:00 w Teatrze Muzycznym ROMA. W pierwszej części koncertu usłyszymy wybrane fragmenty musicalu "Piloci". Wykona je zespół Teatru Muzycznego ROMA w wersji koncertowej.

Po przerwie przyjdzie czas na gości specjalnych wieczoru. Współczesne utwory kompozytorów ukraińskich i polskich zaprezentuje Lwowska Międzynarodowa Orkiestra Symfoniczna.

Ukraina

Wojna rozdzieliła ich z bliskimi
Wojna rozdzieliła ich z bliskimi Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany UNICEF Poland - informują organizatorzy. Warto wspomnieć, że UNICEF od 2014 roku prowadzi stałą misję w Ukrainie, posiadając kilka placówek po obu stronach frontu. Ponadto kilkadziesiąt zespołów mobilnych niesie pomoc dzieciom.

Koncert "Dla Ukrainy" w Teatrze Roma

Muzycy, których już 30 marca zobaczymy na scenie Romy, wykazali się ogromnym gestem - nikt nie pobierze honorariów. Patronat honorowy nad koncertem objęła Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej/Посольство України у Польщі.

Bilety do nabycia są na www.teatrroma.pl, w kasach teatru oraz poprzez ebilet.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: SimpleImages/Getty Images

Pozostałe wiadomości