Ramówka

"Życie seksualne studentek" wraca z drugim sezonem. "Serial nie udaje, że trudne tematy nie istnieją"

Ramówka

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Bianka Zalewska, Anna Tatarska
„Życie seksualne studentek” – premiera drugiego sezonu
„Życie seksualne studentek” – premiera drugiego sezonuDzień Dobry TVN
wideo 2/11

Miłośnicy serialu "Życie seksualne studentek" mają powody do radości. Wciągająca opowieść o mieszkankach amerykańskiego kampusu doczekała się drugiego sezonu. W Dzień Dobry TVN o kulisach powstawania produkcji opowiedzieli scenarzyści Mindy Kaling i Justin Noble.

Mindy Kaling i Jusitin Noble o 2. sezonie serialu "Życie seksualne studentek"

Drugi sezon "Życia seksualnego studentek" to obietnica świetnej zabawy, ale i szansa na pochylenie się nad problemami młodego pokolenia. Twórcy formatu nie mają co do tego żadnych wątpliwości. Ich zdaniem to właśnie ukazywanie realiów studenckiego świata stanowi o wielkim sukcesie produkcji.

- Chcemy tworzyć serial, który jest zabawny i rozrywkowy, ale nie udaje, że trudne tematy nie istnieją - zapewniła Mindy Kaling.

"Życie seksualne studentek 2" - kulisy powstawania serialu

Mindy Kaling i Jusitin Noble zgodnie przyznają, że praca nad serialem niesie za sobą wiele wyzwań. Scenariusz popularnej produkcji powstał dzięki zaangażowaniu wielu osób - w tym także studentów amerykańskich uniwersytetów.

- Zrobiliśmy porządny research (...). Gadaliśmy z wieloma młodymi ludźmi, co było wyzwaniem, ale sprawiło nam frajdę - zapewniła Mindy Kaling, zachęcając tym samym do śledzenia kontynuacji losów bohaterek "Życia seksualnego studentek".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Bianka Zalewska, Anna Tatarska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości