Ramówka

"Kanapowcy" wracają do TTV. 4. sezon rusza już 8 marca

Ramówka

Źródło:
TVN
Uczestnicy "Kanapowców" zawalczą o szczupłą sylwetkę

"Kanapowcy" to program, którego bohaterami są mężczyźni zdeterminowani do wstania z tytułowej kanapy i zmiany stylu życia. Przed nami czwarty sezon tej produkcji. Od 8 marca widzowie TTV będą mogli przyglądać się staraniom uczestników o szczupłą sylwetkę.

"Kanapowcy 4" w TTV

Wiosna to dobry moment na realizowanie postawionych sobie celów, dlatego już w marcu kolejna ekipa „Kanapowców” pożegna się z niezdrowymi przekąskami i rozpocznie walkę o zdrowie i lepszą sylwetkę. Czy bohaterowie z Kielc podołają tej wielkiej życiowej rewolucji? Wśród uczestników widzowie zobaczą znanego z kanapy programu „Gogglebox. Przed Telewizorem”, Marka Morusa.

Nowe będzie nie tylko miasto! W tej edycji przygodę rozpocznie nie pięciu, jak do tej pory, a sześciu uczestników. Nie wszystkim będzie jednak dane dotrwać do wielkiego finału. Przed Kanapowcami także wyzwanie, jakiego jeszcze nie było. Po sześciu miesiącach treningów spróbują swoich sił w wymagającym zadaniu.

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Uczestnicy programu będą przygotowywać się pod czujnym okiem Krzysztofa Ferenca, który w tym sezonie otrzyma wsparcie - nową trenerką i motywatorką będzie kobieta, która po prostu kocha sport - Lil Masti!

"Kanapowcy". Gdzie i kiedy oglądać 4. sezon?

Premierowy sezon "Kanapowców" zadebiutuje na antenie TTV już 8 marca. Odcinki emitowane będą w każdy wtorek o godz. 22:00. Za produkcję formatu odpowiada firma MASS KONCEPT. Dziesięcioodcinkowa seria dostępna również będzie w serwisie Player.pl.

"Kanapowcy": Uczestnicy
"Kanapowcy": Uczestnicy "Kanapowcy": Uczestnicy Źródło: TTV

Zobacz także:

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości