Ramówka

"Co było dalej?". Oto kreatywne historie widzów Dzień Dobry TVN

Ramówka

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Co było dalej?

To już kolejny poniedziałek w Dzień Dobry TVN, który rozpoczynamy od zabawy "Co było dalej?". Widzowie pobudzili swoje szare komórki, wymyślając dalszy ciąg fragmentu z archiwalnego odcinka programu. Co tym razem wydarzyło się w studiu? Oto najciekawsze historie.

Zabawa "Co było dalej?"

"Co było dalej" to zabawa stworzona specjalnie z myślą o widzach Dzień Dobry TVN. W każdy poniedziałek w programie pojawia się fragment archiwalnego odcinka i to właśnie oni decydują o tym, jak zakończy się przedstawiona sytuacja. Tym razem do wzięcia udziału w programie zachęcali Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

- Ja bym teraz chciała, żeby Państwo zrobili nam fajne odkrycie - zaczęła Gosia. - "Co było dalej?". Zobaczcie - dodał Filip.

Co było dalej?

Co było dalej…?
Co było dalej…?Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Na antenie zaprezentowano fragment programu. Mogliśmy zobaczyć w nim rozmowę prowadzących Doroty Wellman i Marcina Prokopa z makijażystką, Martą Gąską. Specjalistka prezentowała widzom sposób na naturalne ułożenie brwi, a Dorota i Marcin z uwagą przysłuchiwali się jej poradom.

- Kredka woskowa, bo woskową wyczesujemy. Ona przepięknie się rozkłada i możemy nadać im naturalny kształt. Nawet jeśli nie ma włosków, nawet jeśli jest sama skóra, to tym produktem bardzo ładnie możemy sobie to wyprowadzać - wyjaśniała ekspertka. - Proszę, mówiła to ona... - skomentowała Dorota. Co było dalej? Jak podkreślił Filip Chajzer, w zabawie nie chodzi o to, aby zgadnąć, co naprawdę działo się w studiu, ale o to, co teoretycznie mogłoby się tam wydarzyć.

"Co było dalej?" - odpowiedzi widzów

Widzowie jak zwykle wykazali się dużą kreatywnością. Wielu z nich stwierdziło, że to właśnie Marcin zdecydował się na natychmiastowe testowanie porad ekspertki od makijażu.

- Marcin będzie chciał pomalować brwi Dorocie, po czym wpadnie na pomysł domalowania jej wąsów - napisała jedna z internautek.

- Wziął kredkę i sam zaczął regulować swoje brwi - dodaje kolejna użytkowniczka Facebooka.

Niektórzy stwierdzili też, że prowadzący zdecydował się na zaprezentowanie widzom próbki swoich wokalnych umiejętności . - Marcin zaśpiewał: "więc chodź, pomaluj mój świat... woskową kredką" - podsumowała obserwatorka.

A jak było naprawdę? Odpowiedź znajdziecie w dalszej części programu lub na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości