Ramówka

"40 kontra 20" odc. 7. Dwie dziewczyny opuszczą program. Komu nie udało się podbić serca Toma i Tomka?

Ramówka

Autor:
Maria
Czarniecka
Pani i panowie z programu "40 kontra 20" sezon 2.

Jedenaście kobiet walczy o serca dwóch mężczyzn. Choć starają się zachować ze sobą dobre relacje, to nie ukrywają, że każda chce się jak najbardziej zbliżyć do swojego ulubieńca. W 6. odcinku na jaw wyszło, ku komu skłaniają się uczestnicy show - Tom w końcu skradł Amirze buziaka. "40 kontra 20" odc. 7. wyłoni pierwsze przegrane. Dwie dziewczyny będą musiały pożegnać się z programem.

"40 kontra 20" odc. 7. - kto odpadnie?

W 6. odcinku do programu dołączyła nowa uczestniczka - Monika. Choć Tom wcześniej nie krył swojego zafascynowania Amirą, to dało się zauważyć, że i Monika mu się podoba. Po jej dołączeniu panowie zdecydowali się ponownie wybrać dziewczyny, z którymi chcą spędzać czas. W willi zamieszkała Monika, Magda, Amira, Dżoana i Anita. Na glampingu znalazły się: Amelia, Izka, Natalia i Kasia.

40 kontra 20

Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?
Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Dziewczyny mają ostatnią szansę, by zbliżyć się do swoich wybranków. W 7. odcinku show dwie z nich opuszczą program, więc emocje są naprawdę duże. Choć uczestniczki starają się mieć ze sobą jak najlepsze kontakty, mogą pojawić się spięcia.

- Ta roszada spowoduje, że będą tarcia - przyznała w poprzednim odcinku Magda.

"40 kontra 20" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub na plaży w Miami. Fani: "Piękna suknia"

Jak zwracać się do teściów? "Czasami jest tak, że ich oczekiwania są zupełnie inne niż nasze"

Agnieszka Dygant o synu i zdrowiu psychicznym dzieci. "Wydaje się nam, że problemy dorosłych ich nie dotyczą"

Autor:Maria Czarniecka

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości