Przepisy kulinarne

Portal dla miłośników pieczenia. "Wspólne gotowanie zbliża do siebie ludzi"

Przepisy kulinarne


Gdzie znaleźć dobry przepis na słodkie co nieco? Jak udoskonalić recepturę, gdy wciąż wydaje nam się, że czegoś brakuje? Takie pytania zadawały sobie bohaterki naszego reportażu. Postanowiły na nie odpowiedzieć, zakładając bloga i... studio, w którym już niedługo szkolić się będzie mogła każda miłośniczka wypieków.

WszystkiegoSlodkiego.pl - jak to się zaczęło

Marta Dmochowska, Magdalena Winnicka i Natalia Kamrowska to trzy niezwykle utalentowane blogerki kulinarne, których wspólną pasją jest pieczenie.

Z Natalią i Magdą poznałyśmy się w pracy. Szybko zauważyłyśmy, że każda z nas uwielbia pieczenie

- tak o początkach wspólnego biznesu opowiada Marta.

Podczas wymyślania i tworzenia wszystkich przepisów byłyśmy zgodne co do jednego - że chciałybyśmy robić "coś więcej"

- dodaje Natalia.

Wspólnym naszym mianownikiem jest pomysłowość, pracowitość i oddanie. I to właśnie dzięki tym cechom powstał pomysł na naszą platformę

- uzupełnia wypowiedź Magda.

Tak właśnie narodził się portal wszystkiegoslodkiego.pl, na którym dziewczyny zaczęły udostępniać nie tylko swoje dopracowane w każdym calu przepisy, ale i inspiracje. Na blogu znajdziecie także merytoryczną wiedzę na temat ciast, tzw. "ciastopedię". Nie brakuje również porad i pięknych zdjęć - od samego patrzenia na nie ślinka napływa do ust. Możecie również odnaleźć interesujące przepisy, sugerując się np. okazją. Inne potrawy przygotujemy przecież na karnawał, inne na Dzień Nauczyciela - tutaj więc także z pomocą przychodzi trio. Na Wszystkiego Słodkiego, jak wskazuje zresztą nazwa, znajdziecie więc wszystko, co słodkie!

WszystkiegoSlodkiego.pl nie tylko online

Dziewczyny poszły ze swoim pomysłem o krok dalej i stworzyły realną akademię, do której już niebawem będą zapraszać wszystkich miłośników wypieków.

Przestrzeń jest już gotowa, więc mam nadzieję, że wystartujemy już niebawem

- kwituje Magda.

Dziewczyny mają mnóstwo energii i zapału do pieczenia. Kuchnia nie kojarzy im się jedynie z produktami i przygotowywaniem ich. Jak mówią, kuchnia to dom, emocje, zapach i relacje.

Wspólne gotowanie zbliża do siebie ludzi i to jest właśnie nasz cel, który chcemy osiągnąć dzięki wszystkiegoslodkiego.pl

- podsumowuje Marta.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości