Projekt Zima w Karpaczu. Tam nie można się nudzić

Polska

Aktualizacja:

Miasteczko TVN Projekt Zima rozlokowało się na Dolnym Śląsku w Karpaczu, w stacji narciarskiej Winterpol Biały Jar. Zobaczcie, jakie atrakcje czekają tam na turystów.

Miejsce przyjazne dla zwierząt

Karpacz to jedno z ulubionych miejsc dziennikarza radiowego, Krzysztofa Jankowskiego "Jankesa", dlatego kiedy dostaje sygnał od tamtejszych mieszkańców, że spadł śnieg, zabiera swojego psa i ruszają w drogę. Co Jankes bierze w podróż dla swojego pupila?

Jack Russell Terrier nie potrzebuje żadnego ubranka, on sam się porządnie ogrzewa. W jego przypadku ważna jest tkanka tłuszczowa, należy więc dobrze karmić go mokrą, pyszną karmą. Wtedy wiem, że on jest zabezpieczony, dobrze się czuje

- powiedział Jankes.

Multimedialne Muzeum Karkonoszy

Karpacz ma wiele do zaoferowania. To miejsce, gdzie nie tylko można nacieszyć się wszelkimi sportami zimowymi, ale także zajrzeć do Multimedialnego Muzeum Karkonoszy. Chronologiczne uszeregowanie sal pozwala poznać historię tego pasma górskiego od powstania kontynentów, poprzez erę wielkich gadów, epoki lodowcowe aż po czasy współczesne. To podróż, w której pomieszczenia informują nas gdzie i kiedy mamy kierować się dalej. Wirtualni przewodnicy z pewnością nie dadzą nam się zgubić.

Muzeum jest o tyle nietypowe, (...) ponieważ to my jesteśmy w nim eksponatem, wokół którego dzieje się historia

- powiedział Alek Kowzan.

Bartek Jędrzejak w Karpaczu. Jakie czekają na was atrakcje? Oglądajcie wideo:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

>>> Zobacz także:

Autor: Adrianna Kowalczyk