Polska

Majaland Kownaty - Park Rozrywki

Polska

Aktualizacja:
Projekt bez tytułu - 2020-08-31T151428.820.jpg

Rozrywka to nieodłączny element życia każdego z nas. Pozwala cieszyć się relaksem, ucieczką od problemów dnia codziennego i beztroską zabawą, którą często przeżywamy wraz z najbliższymi. Poszukujesz wyjątkowych wrażeń i uwielbiasz dreszczyk adrenaliny? Jeśli tak, Majaland Kownaty to miejsce, które musisz odwiedzić! Czekają tam na Ciebie niesamowite atrakcje, które sprawią, że zapragniesz cieszyć się nimi znacznie dłużej niż przez kilka godzin i poczujesz, że po prostu musisz tam wrócić!

Zabawa dla osób w różnym wieku

Majaland Kownaty to park rozrywki, który funkcjonuje od 2018 roku. Ma rodzinny charakter i, jak sama nazwa wskazuje, znajduje się we wsi Kownaty, zlokalizowanej w powiecie lubuskim. To infrastruktura obfitująca w różnego rodzaju atrakcje, co sprawia, że trafi w gust wielu gości. Ogromną zaletą jest fakt, że część z nich znajduje się w zamkniętych pomieszczeniach, a część na świeżym powietrzu. Dzięki temu, park rozrywki może funkcjonować przez cały rok i dostarczać wyśmienitej zabawy swoim gościom niezależnie od tego, czy panuje akurat śnieżna zima czy upalne lato. Tematyka parku nawiązuje do Pszczółki Mai, a także do innych bohaterów animowanych produkcji, które są doskonale znane szerokiemu gronu odbiorców.

Zróżnicowane atrakcje, które nie pozwalają się nudzić

Czego można spodziewać się w Majalandzie? Rozrywki, która sprawi radość odwiedzającym w różnym wieku. Wolny czas można spędzić tam na karuzelach, torach przeszkód, tematycznych placach zabaw czy na zjeżdżalniach o rozmaitych i starannie dopracowanych konstrukcjach. Wybierając się tam z całą rodziną można na przykład odbyć rejs po stawie, podziwiając okolicę z urokliwych łódek, a także pozwolić swoim pociechom na jedną z ich ulubionych zabaw – nurkowanie w suchym basenie pełnym plastikowych, kolorowych kulek. Na terenie Majalandu cyklicznie odbywają się przedstawienia teatralne i specjalnie przygotowane zajęcia edukacyjne dla dzieci. Jest to więc znakomita lokalizacja do tego, by zaznajomić maluchy z nauką poprzez zabawę. W tym parku rozrywki nie ma miejsca na nudę. Karuzele i pojazdy, którymi można poruszać się po specjalnie wyznaczonych torach, są stylizowane na bohaterów bajek i zwierzęta. Stanowi to dla najmłodszych dodatkową atrakcję, która wywoła szczery uśmiech zachwytu na ich twarzach. Bawić można się zarówno na Placu Zabaw Gucia, w Miasteczku Samochodowym, a także podziwiać wodny świat podróżując Łodziami Wikingów.

Masz ochotę wybrać się do tego wyjątkowego parku rozrywki? To wspaniale! Bilety wstępu dostępne są na stronie Going. oraz w serwisie Empik Bilety. Ich ceny kształtują się w zależności od wzrostu odwiedzających, co ma na celu stosowne dopasowanie odwiedzających do poszczególnych atrakcji. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo odwiedzających Majaland Kownaty. Masz ochotę na chwilę relaksu i pragniesz znowu poczuć się jak dziecko? A może poszukujesz miejsca, w które możesz udać się ze swoją rodziną? To idealny kierunek!

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości