Podróże

Majówka 2021. Wybierz bezpieczny i aktywny wypoczynek w górach

Podróże

Aktualizacja:
Projekt bez tytułu - 2021-03-26T095435.366.jpg

Za oknem robi się coraz cieplej. Na drzewach pojawiają się pierwsze pąki, a to oznacza, że wiosna coraz bliżej. A wraz z wiosną zaczną się długie weekendy i urlopy, takie jak ukochana i wyczekiwana przez Polaków Majówka!

Chociaż teraz maj wydaje się niesamowicie odległy, połowa marca to idealny moment, żeby zaplanować wyjazd na długi weekend. Dni błyskawicznie miną, a my nie będziemy musieli w panice poszukiwać dostępnych miejsc. Gdzie warto wyjechać na kilka dni? Majówka w górach, a zwłaszcza w Krynicy-Zdrój, zawsze jest doskonałym pomysłem. A jeśli zdecydujemy się na Krynicę, warto zatrzymać się w hotelu Czarny Potok.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych gości

Przede wszystkim w Czarnym Potoku samopoczucie gości i ich bezpieczeństwo są priorytetem dla personelu. W obecnej sytuacji hotel stosuje wszystkie środki, które mają na celu zapewnienie klientom maksimum ochrony. Czarny Potok całkowicie stosuje się do zaleceń rządowych, co oznacza, że w obiekcie zasłania się obowiązkowo nos i usta. Poza tym w całym hotelu znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji, a gościom mierzona jest temperatura zaraz po przyjeździe.

Co do atrakcji, zdecydowana większość z nich jest wciąż dostępna dla gości, ale również tutaj podjęto odpowiednie kroki, by zagwarantować, że każda aktywność będzie bezpieczna. Niektóre usługi dostępne są po wcześniejszej rezerwacji, a inne zostały ograniczone do przepisowej liczby uczestników, tak żeby uniknąć większych zgromadzeń.

Pokoje przed przybyciem gości są nie tylko dokładnie sprzątane i wietrzone, co oczywiście jest standardem w hotelu, ale też bardzo dokładnie dezynfekowane. Dodatki, takie jak kapcie czy szlafrok, oraz sprzątanie w trakcie pobytu odwiedzających, dostępne są na specjalne życzenie gości. Obsługa hotelowa nosi maseczki oraz rękawiczki ochronne.

Wszystkie procedury są aktualizowane i dostosowywane do wydawanych rozporządzeń i wytycznych stosownych organów.

mat. prasowe

Przygotowaliśmy liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych

Hotel Czarny Potok to miejsce wręcz stworzone z myślą o rodzinnym wypoczynku. Co więcej, jest to obiektywna opinia ekspertów! W 2016 roku Hotel Czarny Potok wygrał Hotel Best Awards w kategorii rodzina. Oznacza to, że obiekt jest doskonale przygotowany do ugoszczenia najmłodszych klientów. Na terenie hotelu znajdziemy liczne atrakcje dla najmłodszych, którzy już od progu mogą rzucić się w wir zabawy, o co zadba doświadczony animator.

mat. prasowe

Na terenie hotelu znajduje się specjalny pokój zabaw dla dzieci, dostosowany do potrzeb (oraz najbardziej oryginalnych pomysłów) maluchów. Poza tym hotel został przygotowany w taki sposób, żeby najmłodsi goście czuli się jak u siebie. Udogodnienia to na przykład schodki przy recepcji, dzięki czemu maluchy mogą swobodnie porozmawiać z obsługą, wózkarnia i toaleta z przewijakiem. Hotel Czarny Potok oferuje też specjalne apetyczne menu, które zadowoli nawet najbardziej wybrednego małego smakosza.

Poznaj ofertę hotelu dla najmłodszych: https://www.hotelczarnypotok.pl

A co z dorosłymi? Oczywiście, nie zapomniano również o nich! Po tym, jak rodzice zostawią swoje pociechy pod opieką naszych animatorów, mogą skorzystać ze strefy SPA & Wellness z szerokim wyborem zabiegów specjalnych, basenów z saunami lub siłowni ze strefą kardio. Na terenie hotelu znajduje się również restauracja z muzyką na żywo i bar z lobby, a także kręgielnia oraz wiele innych atrakcji.

Odpręż się i zrelaksuj w otoczeniu gór i przyrody

Na koniec nie można zapominać o tym, że lokalizacja hotelu sama w sobie jest jego największym atutem. Beskid Sądecki to piękne góry, które zachwycają cudownymi widokami i zachęcają do długich spacerów. A weekend majowy jest do tego najlepszą okazją! Późna wiosna to idealna pora na górskie wyprawy. Dni są ciepłe, ale nie upalne, a mocno zalesione zbocza Beskidów oczarowują soczystą zielenią. Poza tym, w Beskidach naprawdę można wypocząć. Szlaki w okolicach Krynicy nie są wymagające, a spacery nimi to prawdziwy relaks.

mat. prasowe

Sama Krynica-Zdrój również dostarcza licznych rozrywek. Odwiedziny warto zacząć od wizyty na niedawno otwartej Wieży Widokowej, dzięki której można odbyć spacer w koronach drzew! Poza tym w malowniczym miasteczku, jakim jest Krynica, znajduje się sławny Dom Zdrojowy, gdzie mamy okazję spróbować zdrowych wód mineralnych.

Sącząc wodę, najlepiej udać się na spacer krynickim deptakiem. Podczas zwiedzania zajrzyjmy do Muzeum Nikifora, Muzeum Zabawek lub odwiedźmy Park Słotwiński ze sławną pijalnią wody Słotwinka - jednym z najstarszych obiektów tego typu w Beskidach.

Poznaj Hotel Czarny Potok w Krynicy Zdrój

Jak widać, Hotel Czarny Potok w Krynicy-Zdrój to idealny wybór zarówno na rodzinny wypoczynek, jak i romantyczny weekend we dwoje. Niezależnie od tego, czy planujemy górskie wycieczki, czy spokojniejsze wczasy, nie będziemy się tam nudzić! Hotel jest doskonale dostosowany do potrzeb gości, a miła i profesjonalna obsługa zadba o wszystkie potrzeby odwiedzających.

mat. prasowe

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości