Parenting

Zabawki, które uczą i cieszą. Które wybrać dla dziecka?

Parenting

Zabawki, które uczą i cieszą

Okazji do obdarowywania maluchów jest wiele. W gąszczu ofert, którymi jesteśmy codziennie atakowani trudno jednak wybrać wartościowe upominki, które pomogą w rozwoju dziecka. Dzięki liście Amazona łatwiej będzie wybrać takie zabawki, które będą nie tylko bawić, ale także uczyć.

Top 10 Zabawek Amazon.pl

Grupa ekspertów, nauczycieli, wychowawców i rodziców oceniała zabawki w dziewięciu różnych kategoriach. W dodatkowej, dziesiątej kategorii swojego faworyta wytypowały dzieci biorące udział w obradach jury. Ranking powstał z myślą o rodzicach, którzy często stają przed bardzo ciężkim wyborem zakupowym i nie wiedzą, na co zwrócić uwagę, aby prezent okazał się trafiony.

- Dobrze, żeby ta zabawka oprócz tego, żeby była ładna, miała jeszcze jakieś inne funkcje - stwierdziła aktorka Joanna Koroniewska.

- Zabawki były wybrane wcześniej przez rodziców - zaznaczył Marcin Paks, ekspert stosowania gier w edukacji, były nauczyciel i wychowawca.

Zabawki idealne na prezent

Rodzice w końcu będą mieli szansę na prezenty, które będą nie tylko bawić, ale też uczyć. Nasi eksperci mają swoje typy.

- W edukacji często dobrym rozwiązaniem są gry. Trzeba kształcić szereg kompetencji kluczowych. A gry naprawdę mogą w tym pomóc - zapewniał Marcin Paks.

- Jest dla mnie istotne, żeby w całej zabawie był element edukacyjny. Każdy rodzic pracuje i potrzebujemy chwili wytchnienia. Dobrze dobrać takie zabawki, które to umożliwią - stwierdziła Joanna Koroniewska.

Wszystkie zabawki z rankingu są dostępne w ramach Amazon Prime. Użytkownik ma dostęp do najlepszych okazji, a także możliwość darmowej i szybkiej dostawy bez minimalnej kwoty zamówienia dla milionów produktów do domu, paczkomatu lub punktu odbioru nawet następnego dnia. Zabawki znajdziesz na stronie Amazon.pl.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości