Parenting

Mama włożyła awokado pod bluzkę, żeby zwrócić uwagę na ważny problem. "Nie jestem na to gotowa"

Parenting

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Edziecko.pl
Karmienie piersią

Karmienie malucha jest jednocześnie magicznym i trudnym momentem dla każdej matki. W tym czasie może dochodzić m.in. do występowania nierówności między rozmiarem i kształtem obu piersi. Jak sobie z tym radzić? TikTok Bobbi Althoff skłonił do dyskusji wiele kobiet.

Nierówność piersi przez karmienie

Bobbi Althoff to popularna TikTokerka, która zajmuje się tworzeniem treści dotyczących macierzyństwa. W swoich filmach porusza ważne tematy i problemy, z którymi często muszą mierzyć się młode mamy. Nagrania robią prawdziwą furorę w sieci. Do tej pory polubiono je aż 130 milionów razy.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

W jednym z nagrań kobieta poruszyła wątek nierówności piersi z powodu karmienia. Dzieje się tak, gdy dojdzie do nierównomiernej produkcji pokarmu, lub gdy maluch używa częściej jeden z piersi, a nie dwóch. Bobbi postanowiła zwrócić uwagę na ten problem w dość zabawny sposób.

Zabawny "trik" dla karmiących kobiet

Karmiąca mama pokazała, jak "rozwiązuje" nierówność za pomocą awokado. - Oto mój trik. Mam tylko nadzieję, że gdy będę szła, to mi nie wypadnie, bo będę musiała zrobić guacamole - zażartowała TikTokerka, po czym włożyła owoc pod mniejszą z piersi, aby zbliżyła się kształtem do tej drugiej.

@bobbialthoff

Hope this hack helps you. Always bring some garlic salt just in case

♬ original sound - Bobbi

Żartobliwe zwrócenie uwagi na dość krępujący problem sprawiło, że jej obserwatorki otworzyły się i opowiedziały o swoich obawach i kompleksach. - Jestem w siódmym tygodniu ciąży i nie jestem na to gotowa - napisała zmartwiona fanka. - Zmieniaj strony kiedy karmisz, ja tego nie robiłam i dlatego mam taki efekt - odpowiedziała autorka.

- Na początku wzięłam to na serio, Pocieszyłaś mnie, że też masz ten problem - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Roman Choknadiy/Getty Images/TikTok/Bobbi Althoff

Pozostałe wiadomości