Jak rozmawiać z nastolatkami o stawianiu granic? Dowiesz się tego z webinaru Fundacji TVN i Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Ewa Drzyzga i Oliwia Pogodzińska

Webinary organizowane przez Fundację TVN i Fundację Dajemy Dzieciom Siłę to wyjątkowa forma wsparcia dla rodziców i ich pociech. W środę, 6 lipca br. użytkownicy mediów społecznościowych po raz kolejny mieli okazję uczestniczyć w inspirującym seminarium. Tym razem dziennikarka Ewa Drzyzga i psycholog Oliwia Pogodzińska pochyliły się nad tematem wakacyjnych wyjazdów, niełatwych rozmów z nastolatkami oraz potrzeby wspierania młodych ludzi w pokonywaniu wyzwań związanych ze stawianiem granic.

Wyjątkowy webinar Fundacji TVN i Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Temat stawiania granic nabiera szczególnego znaczenia w sezonie wakacyjnym. Nie dziwi zatem fakt, że poświęcono mu kolejny webinar Fundacji TVN i Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Wyjątkowe spotkanie odbyło się 6 lipca 2022 roku.

Chore dzieci

Operacja serca w łonie matki
Operacja serca w łonie matkiDzień Dobry TVN
wideo 2/8

- Dopóki nasze dziecko nie wyjechało jeszcze na kolonie, obóz czy do babci, możemy przygotować je na różne scenariusze, różne sytuacje, które mogą je spotkać i na różne emocje, które mogą się w związku z tym pojawić - oceniła psycholog Oliwia Pogodzińska, zachęcając tym samym rodziców do uczestnictwa w internetowym seminarium.

Webinar o stawianiu granic - gdzie znaleźć zapis transmisji?

Umiejętność stawiania granic, wakacyjna tęsknota za domem, integracja z rówieśnikami czy nabywanie nowych doświadczeń to zaledwie część zagadnień, nad którymi pochyliły się dziennikarka Ewa Drzyzga i psycholog Oliwia Pogodzińska. Ekspercka rozmowa przybrała formę drogowskazu dla rodziców, pragnących okazać troskę i zrozumienie dorastającym pociechom.

Pouczającą dyskusję można odtworzyć za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zainteresowane osoby znajdą ją na facebookowych profilach Fundacji TVN i Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży

Fundacja TVN buduje Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. To jedno z działań podjętych w kierunku kompleksowej aktywności, zmierzającej do poprawy sytuacji dzieci i młodzieży zmagającej się z problemami. Jeśli chcesz wesprzeć inicjatywę, możesz:

  • wysłać SMS o treści "Pomagam" pod numer 7356 (koszt SMS 3,69 zł z VAT);
  • wysłać przelew na Telefon BLIK na numer 509 559 966;
  • dokonać wpłaty na konto PL 25 1140 1010 0000 2581 1800 1001;
  • przekazać pomoc bezpośrednio na stronie Fundacji TVN;
  • dołączyć do zbiórki na Facebooku i Instagramie Fundacji, klikając przycisk "przekaż datek".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Fundacja TVN/Facebook

Pozostałe wiadomości