Parenting

7-latka wyproszona ze stołówki. Mama zareagowała. "Nie chcę, żeby uczył moje dziecko"

Parenting

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Parenting.pl/TikTok
Dziecko, Stołówka

Mama 7-letniej uczennicy postanowiła opowiedzieć o tym, jak potraktowano jej córkę w jednej z amerykańskich szkół. Dziecko nie zostało wpuszczone na stołówkę, ponieważ prawdopodobnie miało nieodpowiedni strój. Dziewczynka ubrana była w bluzkę na ramiączkach.

Niewłaściwy strój w szkole

Każda mama zrobi wszystko, by bronić swoje dziecko. Gdy pociechy doświadczają przykrych sytuacji ze strony innych osób, one natychmiast wydostają je z tarapatów. Tak było w przypadku młodej mamy z USA. Kobieta podzieliła się na TikToku dość zaskakującą historią, która przydarzyła się jej 7-letniej córce.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

W szkole, do której uczęszczało dziecko, zmieniono niedawno zasady dotyczące wyglądu uczniów. Mama 7-latki jeszcze nie zdołała zapamiętać nowo obowiązujących zakazów. Gdy jej córka przyszła do placówki w bluzce na ramiączkach, okazało się, że jest to niezgodne z regulaminem.

7-latka wyproszona ze stołówki

Harlie podkreśla, że z powodu niewłaściwego ubioru dziewczynka nie mogła zjeść obiadu na stołówce. Ten fakt bardzo zdenerwował kobietę. Postanowiła więc wyjaśnić to z dyrekcją. - Powiedziałam im, że problemem nie jest strój, a to, że moje dziecko nie dostało jedzenia - tłumaczy w nagraniu.

Nauczyciele nie chcieli przyznać, że sytuacja była wynikiem złamania zasady. Niektórzy twierdzili, że dziecko kłamie, a inni, że poruszało się "zbyt wolno". Mama 7-latki nie zamierza zapomnieć o tym, co się wydarzyło i planuje przerwać edukację córki w tej placówce. Jej zdaniem odmawianie jedzenia jest po prostu karygodnym zachowaniem.

- Jeśli nauczyciel jest zbyt rozproszony ramionami siedmiolatki, aby kontynuować nauczanie, nie chcę, żeby uczył moje dziecko - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Parenting.pl/TikTok

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/SDI Productions/TikTok/Thisisharlie

Pozostałe wiadomości