Córka tiktokerki przypomina postać z horroru. "Urodziłaś laleczkę Chucky".

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
www.edziecko.pl
Czy moje dziecko, to dziecko alfa?
Czy moje dziecko, to dziecko alfa? Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Młoda tiktokerka pochwaliła się w sieci swoją malutką córeczką. Choć zwykle dzieci uznawane są za niezwykle urocze, internauci zasugerowali Amerykance, że jej pociecha przypomina znanego bohatera horroru – laleczkę Chucky. Czy mała Arla faktycznie wygląda jak kultowa postać?

Jej dziecko wygląda jak postać z horroru

Każdy rodzic jest przekonany, że jego ukochana pociecha jest najpiękniejsza na świecie. W takim przeświadczeniu żyła również tiktokerka Aliyah Lewis. 20-latka jest mamą kilkumiesięcznej Arli o bardzo nietypowej urodzie, z którą chętnie nagrywa filmiki na social media.

Dziecko o bardzo jasnych oczach przyszło na świat z nietypową fryzurą - burzą rudych włosów, których nie da się okiełznać. Z tego powodu wielu internautów zaczęło porównywać wygląd dziewczynki do postaci z popularnego horroru "Laleczka Chucky", co nie do końca podoba się młodym rodzicom.

"Chucky był moim największym koszmarem dzieciństwa".

"Twoje dziecko wygląda jak lalka".

"Jest w niej coś przerażającego".

"Urodziłaś laleczkę Chucky".

Czym jest "syndrom nieuczesanych włosów"?

Brutalne komentarze internautów nie zniechęcają Aliyah do regularnego publikowania filmików. Dziewczyna niejednokrotnie odpowiadała na złośliwe uwagi obserwatorów, zapewniając, że jest dumna ze swojej córeczki, którą uważa za idealną.

Choć bardzo jasna karnacja Arli oraz jej sterczące włosy wielu użytkownikom kojarzą się z "syndromem nieuczesanych włosów", mama dziewczynki zapewnia, że jej pociecha jest zdrowa. Wspomniana dziecięca anomalia jest bardzo rzadkim przypadkiem, który objawia się kędzierzawymi, sterczącymi włosami o srebrzystym odcieniu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: www.edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: www.tiktok.com/@aliyahlewisxx, Sara Monika/Getty Images