Parenting

Zabroniła synkowi dotykać choinki. Gdy jej nie posłuchał, sięgnęła po spryskiwacz z wodą

Parenting

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Edziecko.pl
Choinka, Dziecko

Mama trójki dzieci zabroniła im dotykać choinki. Gdy jeden z chłopców próbował złamać zakaz, kobieta natychmiast sięgnęła po spryskiwacz na kwiaty i wycelowała strumień wody w kierunku pociechy. Jej zachowanie nie spodobało się internautom.

Choinka przy małym dziecku

TikTok to aplikacja, w której znajdziemy wiele interesujących porad dotyczących np. wychowania dzieci. Rodzice zakładają tam konta, by móc dzielić się i wymieniać doświadczeniem z innymi opiekunami.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Wśród nich są jednak również takie przypadki jak Nicole. Matka trójki dzieci podzieliła się co najmniej kontrowersyjną metodą wychowawczą.

Na jednym z nagrań pokazała, jak postępuje w przypadku, gdy jej pociecha nie przestrzega określonych przez nią zasad. Film przedstawia synka Nicole, który próbuje dotknąć choinki. - Robi coś, czego nie powinien - tłumaczy TikTokerka. W odpowiedzi na gest syna, kobieta sięga po spryskiwacz do kwiatków i celuje strumieniem wody w kierunku twarzy malucha.

Świąteczne dekoracje a małe dziecko

Nagranie wzbudziło ogromne poruszenie wśród internautów. Nie wszystkim podoba się sposób, w jaki Nicole uczy dziecko dyscypliny. Wielu z nich uważa, że maluch jest po prostu ciekawy nowości w dobrze znanym mu pomieszczeniu.

Dziecko i choinka Źródło: TikTok

- "Nie robisz tego w delikatny sposób", "Wygląda jakby miał się zaraz rozpłakać", "Właśnie załatwiłaś sobie pewne miejsce w domu spokojnej starości" - pisali w komentarzach. Jedna z obserwatorek zasugerowała autorce zmianę metody na mniej drastyczną. - Jako nauczyciel przedszkola gorąco polecam kupienie mu mniejszego, własnego drzewka - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Pixabay/DavidRockDesign/TikTok/Siciliano_bae

Pozostałe wiadomości